Yardım Sppsvc.exe

Bu konuyu okuyanlar

Metius Grit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
öncelikle merhaba ben fps drop yiyorum bütün oyunlarda yt den biraz araştırma yaptım ve en fazla işlemçi kullanımını 100 den 99 indirdim ama olmadı gibi sonra bir tane daha video gördüm trojen mi ne virüs bulaşmış olabilir diyor.görev yöneticisine giriyorum kaynak izleyicisine de giriyorum bakıyorum sppsvc.exe diye birşey var yüzde 10 fln ortalama kullanıyor cpu yu bunu işlemi askıya al desem sıkıntı olur mu yardımcı olurmusunuz ama ironi yapmayın ciddi söyleyin

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
Yazılım koruma programıdır. Kapatırsanız bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
öncelikle merhaba ben fps drop yiyorum bütün oyunlarda yt den biraz araştırma yaptım ve en fazla işlemçi kullanımını 100 den 99 indirdim ama olmadı gibi sonra bir tane daha video gördüm trojen mi ne virüs bulaşmış olabilir diyor.görev yöneticisine giriyorum kaynak izleyicisine de giriyorum bakıyorum sppsvc.exe diye birşey var yüzde 10 fln ortalama kullanıyor cpu yu bunu işlemi askıya al desem sıkıntı olur mu yardımcı olurmusunuz ama ironi yapmayın ciddi söyleyin
Görev yöneticisinde başka yüksek CPU veya RAM kullanan uygulamalar var mı?

Metius Grit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Görev yöneticisinde başka yüksek CPU veya RAM kullanan uygulamalar var mı?
yok ama yeni birşey farketttim daha şimdi görey yöneticisini açınca cpu 99 gösteriyo 1 saniye sonra iniyor nedeni nedir virüs mü bulaşmış

Son mesajlar