Soru Xbox One S Ile Bu Oyunları Oynayabilir Miyim?

Bu konuyu okuyanlar

Rege

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yakın zamanda xbox one s 500gb alacağım bu oyunları kasmadan alanı yeterek oynayabilir miyim
Rocket League, Apex Legends, overwatch, gta5, knockout city, fortnite, minecraft, nba, fifa, forza

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Oynarsın ama alanın yetmez zaten fifa ve forza dedinmi biter.

Fenerli But Sad

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Yakın zamanda xbox one s 500gb alacağım bu oyunları kasmadan alanı yeterek oynayabilir miyim
Rocket League, Apex Legends, overwatch, gta5, knockout city, fortnite, minecraft, nba, fifa, forza
ben xbox one kullanıyordum rahat oynatıyordu ama xbox one s alcaksan 1tb al

Rege

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oynarsın ama alanın yetmez zaten fifa ve forza dedinmi biter.
Fifa forza ve nba gibi oyunları sil yükle yaparak oynasam yeter mi acaba aslında ps4 pro veya one x alacaktım öyle hikayeli oyun exclusive oyun gibi bir merakım yok sadece böyle online oyunlar oynamak için alacağım. Biraz fazla soru olacak ama, ileride xbox one s in desteği kesilse bile bu oyunları uzun süre online oynamaya devam edebilir miyim? Cdli oyun aldığım zaman depolama alanına gerek kalıyor mu yani cd takınca oyunu yüklemeden depolama alanı kullanmadan oynayabilir miyim?

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Oyunları silyükle yaparak olur ama sürekli olacağı için bir süre sonra sıkar. Bunun yükleme süresi var oyundan zevk alamazsın. Cd li oyun bile olsa yükleme yapar yüklemesiz olmaz.

Rege

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu cihazın fiyatı 1tb a göre çok daha ucuz 1tb almak yerine nasıl alanını ucuza geniştirebilirim

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Harici disk alabilirsin usb 3.0 destekli