Rehber Hopi Steam 10 Tl Kod Alma

Bu konuyu okuyanlar

RobinT

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
68
Hopi uygulamasında bedava 10 tl steam kod var hazirana kadar galiba süresi kaçırmayın bence tel no onaylıyosunuz sonra AP6R6JN kodunu yazınca 5 puan geliyo sonra böyle davet ederek 10 puan topluyosunuz ve 10 puan a steam kod alıyosunuz 48 saat içinde yollanıcak diyo ama o kadar uzun sürmüyo .

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
Bu uygulamalarda Steam üzerinden bayağı bir kazandı ve kazanacak gibide duruyor.

Sen aldın mı peki?

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
850
Benim kodumla da kayıt olur musunuz davet kodum:ZTYZEJQ

RobinT

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
68
Ben aldım bende dün farkettim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim kodumuda yazarmısınız kayıt olurken

Hopi zaten boynerin güvenilir isterseniz rp veya valorant puanı da alabilyosunuz ben steamı kod aldım kayıt olurken davete AP6R6JN kodunu yazın

Bu uygulamalarda Steam üzerinden bayağı bir kazandı ve kazanacak gibide duruyor.

Sen aldın mı peki?
Evet ben aldım sende yapıcaksan kayıt olurken davet koduna AP6R6JN yaz puan gelicek sanada

Kayıt olurken AP6R6JN kodunu yazın puan kazanın sonra arama bölümüne EFDİGİTAL yazın orda valorant lol razer code steam kodları var biriktirerek alabiliyorsunuz

AP6R6JN 5 puan veriyo her kod aynı puanı verir benim kodumu yazarsanız sevinirim .

Benim kodumla da kayıt olur musunuz davet kodum:ZTYZEJQ
Kayıt olurken benim kodumu yazar mısın AP6R6JN

Son düzenleme:

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
850
Lütfen biriniz benim kodumu yazın cüzdan kodu alacam sadece biriniz yapasanız yeter

Ben aldım bende dün farkettim

Benim kodumuda yazarmısınız kayıt olurken

Hopi zaten boynerin güvenilir isterseniz rp veya valorant puanı da alabilyosunuz ben steamı kod aldım kayıt olurken davete AP6R6JN kodunu yazın

Evet ben aldım sende yapıcaksan kayıt olurken davet koduna AP6R6JN yaz puan gelicek sanada

Kayıt olurken AP6R6JN kodunu yazın puan kazanın sonra arama bölümüne EFDİGİTAL yazın orda valorant lol razer code steam kodları var biriktirerek alabiliyorsunuz

AP6R6JN 5 puan veriyo her kod aynı puanı verir benim kodumu yazarsanız sevinirim .

Kayıt olurken benim kodumu yazar mısın AP6R6JN
Yazdım ztn

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
850
5 puan var şuan

Fenerli But Sad

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Hopi uygulamasında bedava 10 tl steam kod var hazirana kadar galiba süresi kaçırmayın bence tel no onaylıyosunuz sonra AP6R6JN kodunu yazınca 5 puan geliyo sonra böyle davet ederek 10 puan topluyosunuz ve 10 puan a steam kod alıyosunuz 48 saat içinde yollanıcak diyo ama o kadar uzun sürmüyo .
hopiye kayıt oldum ama kod alma kısmını nerden bulcam

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
Türkçe karakter içermeyecek eposta dedi gittim yan hesabı yazdım diğer adımlara geçtim daha yazalı 1 saat filan olacak ne zaman geldi sana @RobinT

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
850
Benim koduda lütfen yazın en azından biriniz

RobinT

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
68
Türkçe karakter içermeyecek eposta dedi gittim yan hesabı yazdım diğer adımlara geçtim daha yazalı 1 saat filan olacak ne zaman geldi sana @RobinT
Benim kodu yazdıktan sonra 5 puanın olucak her kod için aynı sonra birisi senin kodunu yazıcak eğer attığım kod çalışmazsa 3CC732H kodunu yaz oda 5 puan gelir yine , 10 puan biriktiriceksin sonra EF DİGİTAL yaz arama yerine ister valorant puan ı al ister lol rp si al ister steam kod al

o değil stem kodu
10 puan biriktirdinmi hediye paracık değil normal paracık biriktirdiysen EF DİGİTAL yaz aramaya çıkıyo steam kod

o değil stem kodu
birisinin senin kodunu yazması lazım senin davet kodunu sonra 10 puan birikince arama yerine EF DİGİTAL yaz steam çıkar 10 puana 10 tl steam kod

Türkçe karakter içermeyecek eposta dedi gittim yan hesabı yazdım diğer adımlara geçtim daha yazalı 1 saat filan olacak ne zaman geldi sana @RobinT[/USER
[/QUOTE]
Hesap açınca steam kod gelmiyo puan birikticen ilk

Son düzenleme:

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
Benim kodu yazdıktan sonra 5 puanın olucak her kod için aynı sonra birisi senin kodunu yazıcak eğer attığım kod çalışmazsa 3CC732H kodunu yaz oda 5 puan gelir yine , 10 puan biriktiriceksin sonra EF DİGİTAL yaz arama yerine ister valorant puan ı al ister lol rp si al ister steam kod al

10 puan biriktirdinmi hediye paracık değil normal paracık biriktirdiysen EF DİGİTAL yaz aramaya çıkıyo steam kod

birisinin senin kodunu yazması lazım senin davet kodunu sonra 10 puan birikince arama yerine EF DİGİTAL yaz steam çıkar 10 puana 10 tl steam kod
Biliyorum aldımda puan biriktirip ama kaç saatte geliyor?
14-15 gibi aldım daha gelmedi.

RobinT

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
68
Ben dün akşam saatlerine yakın aldım sabah 7 buçukta geldi kod bana mail olarak geldi sana sms olarak da gelebilir

Puanla alakası yok senin eline kod ne zaman ulaştı onu soruyorum.
10 puanın olmazsa alamazsın ki kodu sen çok bekletiyosa almicaksın glb o yüzden sordun çok bekletmiyo merak etme

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
Ben dün akşam saatlerine yakın aldım sabah 7 buçukta geldi kod bana mail olarak geldi sana sms olarak da gelebilir
Hayır sadece mail ile geliyor. Önce 10 TL'Lik bir gelsin bir de 20 TL alma şansım var onu da alacağım umarım akşama gelir.

RobinT

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
68
Hayır sadece mail ile geliyor. Önce 10 TL'Lik bir gelsin bir de 20 TL alma şansım var onu da alacağım umarım akşama gelir.
sms olarak da geliyo bu arada telefon numaranı giriysoun zaten bi videoda görmştüm

çoğunlukla mail zaten farketmiyo gelsin yeter .d

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
sms olarak da geliyo bu arada telefon numaranı giriysoun zaten bi videoda görmştüm

Hediye paracık ne işe yarıyor.

RobinT

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
68
sen 2 ayrı telden mi yaptın

hediye paracık morhipo boyner mağazsından alışveriş yaparsan indirim veriyo glb tam bir bilgim yok hediye paracık boş zaten normal paracık daha iyi

Ben iki ayrı telden yaptım bugün geldi kodum diğer kod akşam veya yarın sabah gelir

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
sen 2 ayrı telden mi yaptın
Eğer para sadece davet ile kazanılıyorsa sadece 10 TL kazanıyorum. 20 TL normal para sanıyordum ama hediyeymiş. Başka yöntem ile 5 TL daha kazanırsam annemden de 10 TL kazanırım.

RobinT

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
68
Eğer para sadece davet ile kazanılıyorsa sadece 10 TL kazanıyorum. 20 TL normal para sanıyordum ama hediyeymiş. Başka yöntem ile 5 TL daha kazanırsam annemden de 10 TL kazanırım.
Mantığını anlatıcam şimdi gitme biyere .d

Ben bu şeyi youtubeda gördüm davet kodu olarak videodaki adamın kodunu kullandım sonra başka telefondan da kendi kodumu aktifleştirdim 5 5 10 puanım oldu aldım sonra davet kodunu kullanan da sahibide para kazandı için ikinici telefonda 5 para vardı sonra biri benim kodumu kullandı diğer telefonda 10 bidaha steam kod aldım .

be
senin tek sıkıntın 2. telefondaki kodu birinin kullanması lazım

istersen puan gönderme var numara ile 20 puan yapıp tek telden sipariş et 20 tl steam kodu yada başka bişey.

RobinT

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
68
Bu kodu deneyin yeni kod YSCXSJP

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
Biriside benim kodum ile kayıt olabilir mi?

69VQWP5

Kadir-Forum

Asistan
Reaksiyon puanı
56
istersen puan gönderme var numara ile 20 puan yapıp tek telden sipariş et 20 tl steam kodu yada başka bişey.
En az 300 puan mı ne lazımmış denedim öyle birşey diyordu. 5 paracık atacaktım öyle dedi.

Sınır 10 paracık ya hani 10 paracığı kullandıktan sonra yine biriktirebiliyor muyuz?

Benim kodumu giriş yaparkenki ''Davet Kodu'' yerine yazar mısınız? Kod: HJCPMVY