Anket Shiftdelete'in Düşüşü Ve Technopath'ın Yükselişi

Sizce Hangi Forum?

• ShiftDelete

• Technopath

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Penetrator God

Doçent
Reaksiyon puanı
522
Arkadaşlar son zamanlarda Shiftdelete hakkında üyelerden olumsuz yorumlar görüyorum. Çoğu bırakmaya başladığını eski tadı kalmadığını söylüyor. Bende çok eski olmasa bile 1,5 yılı aşkındır üyeyim ve çok aktif olmadım ama buranın ortamının diğer benzer olan rakip site Technopath'a göre daha iyi olduğunu düşünüyorum çünkü saçma sapan cezai uygulamalar ile üyeler bunaltılmıyor en azından ve daha özgürler üyeler. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Technopath günlük ortalama 1000 üyeden fazla aktif görünüyor ama bu forumda 100-200 aralığında ve üyelik sayısı olarak aşağı yukarı aynı sayılırlar.

Neden ShiftDelete kan kaybediyor? Bu sırada Technopat bu kadar katı kurallara rağmen yükselmeye devam ediyor?

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
Arkadaşlar son zamanlarda Shiftdelete hakkında üyelerden olumsuz yorumlar görüyorum. Çoğu bırakmaya başladığını eski tadı kalmadığını söylüyor. Bende çok eski olmasa bile 1,5 yılı aşkındır üyeyim ve çok aktif olmadım ama buranın ortamının diğer benzer olan rakip site Technopath'a göre daha iyi olduğunu düşünüyorum çünkü saçma sapan cezai uygulamalar ile üyeler bunaltılmıyor en azından ve daha özgürler üyeler. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Technopath günlük ortalama 1000 üyeden fazla aktif görünüyor ama bu forumda 100-200 aralığında ve üyelik sayısı olarak aşağı yukarı aynı sayılırlar. Neden ShiftDelete kan kaybediyor?
Eğer böyle devam ederse ben de gideceğim, o herkesin ban yiyorum dediği Technopat Sosyal'e.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Trol ve toxic üyeler her yerde olabilir. Farkındaysanız internetteyiz. Bu forumun veya forumların suçu değil. Bazı insanlar boş ve gereksiz şeyleri seviyor. Forumun bunun için yapacağı bir şey yok. Sonuçta insanları düzeltemezler. Aileleri nasıl eğitiyorsa ve bakıyorsa öyle oluyor insanlar. Ben asla trollük gibi şeylerle uğraşarak zamanımı boşa harcamam. Öyle üyelere tek yapabilecekleri banlamak. Bizde görünce raporlayacağız ki öyle üyeler forumdan temizlenecek.

Penetrator God

Doçent
Reaksiyon puanı
522
Ankette forumun adını yanlış yazmışım. Technopat sonunda h olmayacak. Arkadaş forumun adını yazmak bile ayrı işkence. :D

Penetrator God

Doçent
Reaksiyon puanı
522
Ben hala geçerli bir sebep sunduğunuzu göremiyorum. ShiftDelete haksızlık yapılıyor orası kesin. Technopat'ın sadece o kanser moderatörleri yeter. Nokta ve yazım yanlışı var mı diye işsiz gibi forumda 7/24 vakit harcıyorlar. Adamların sosyal hayatları da yok sanırım. İşleri güçleri yokmuş gibi millete Türkçe dersi verme peşindeler.

CraYen

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Paşama bak sen. Hem kurallara uymuyor, hem toxic diyor. Kurallara uymazsan hiç bir yerde barınamıyacaksın, bunu bil. Moderatörler kanser falan değil. Hatta çoğu üyelerle arkadaş. Moderatörler bu işi sevdiği için yapıyorlar en azından. Baban gibi para bulamadığı için zorla değil.
Ben hala geçerli bir sebep sunduğunuzu göremiyorum. ShiftDelete haksızlık yapılıyor orası kesin. Technopat'ın sadece o kanser moderatörleri yeter. Nokta ve yazım yanlışı var mı diye işsiz gibi forumda 7/24 vakit harcıyorlar. Adamların sosyal hayatları da yok sanırım. İşleri güçleri yokmuş gibi millete Türkçe dersi verme peşindeler.

Penetrator God

Doçent
Reaksiyon puanı
522
Paşama bak sen. Hem kurallara uymuyor, hem toxic diyor. Kurallara uymazsan hiç bir yerde barınamıyacaksın, bunu bil. Moderatörler kanser falan değil. Hatta çoğu üyelerle arkadaş. Moderatörler bu işi sevdiği için yapıyorlar en azından. Baban gibi para bulamadığı için zorla değil.

Saçma sapan örnekler. Ortada bir argüman bile sunamıyorsun ShiftDelete neden kötü olduğu hakkında ve sanane benim babamdan? Bu forumun hatası sanırım senin gibi çoluk çocuğun üye olmasına izin vermek olmuş herhalde onu anladım. Harbiden nickinin altındaki gibi "Sucker" birisin emin ol. Kendini biliyorsun en azından.

CraYen

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Saçma sapan örnekler. Ortada bir argüman bile sunamıyorsun ShiftDelete neden kötü olduğu hakkında olarak sanane benim babamdan? Bu forumun hatası sanırım senin gibi çoluk çocuğun üye olmasına izin vermek olmuş herhalde onu anladım senden.
Saçma sapan mesajlar. Ortada bir argüman bile sunmuyorsun Technopat moderatörlerin kötü olduğundan, sanane benim örneğimden? Bu forumun hatası senin gibi toxic çocuğun üye olmasına izin vermek olmuş heralde onu anladım senden.

CraYen

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Adını nerede sormuştuk?

CraYen

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
laf bulamayınca 1.sınıftakilerin konuştuğu lafları konuşma!
ADAM gibi konuşacaksan konuş yoksa sus! kendin kendinin ne kadar boş olduğunu biliyorsun. bizim açıklamamızı bekleme!
Senin 'boşluğunu' anlatmaya kalksak akşam namazına kadar sürer.

Kendini çok belli ediyorsun. Yaşın büyük diye kendini bir şey sanıp beni susturabileceğini düşünüyorsun. Ama yapamayacaksın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşı engelledim sende öyle yapabilirsin uğraşma.
Yediremeyince engelleyen ''nooblar'' olur gibi.

LinuxIsNotUniX

Doçent
Reaksiyon puanı
963

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2021-05-27 15-41-04.png
    Ekran görüntüsü 2021-05-27 15-41-04.png
    28.8 KB · Görüntüleme: 65

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Açıklamak gerekirse ben rakip olarak görmüyorum, ancak arkadaş olarak da görmüyorum. Duyduğum bazı duyumlar var bahsi geçen site içerisinde bulunan bir gruptan bahsediyorum.

Netleştirmek gerekirse biz üyelerimize tamamen şeffaf davranmaya çalışıyoruz. Bulunduğunuz platform özgür bir platform, kurallarına uyduğunuz sürece hiç bir sıkıntı yok.

Eleştirmek ayrı bir şey, karalamak ayrı bir şey. Burası yada farklı bir site için karalamaya da izin vermiyoruz.

Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...