Israil Bir Terör Devletidir, Soykırım Suçu İşlemektedir, Lanetli̇yoruz!

Bu konuyu okuyanlar

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
ScreenHunter 117.png

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Londra'da Türk öğrencilerle buluşmasında konuştu.

ABD'nin Kudüs adımına ve İsrail katliamlarına tepki gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bugünün, İslam dünyası olarak Kudüs'ü kaybettiğimiz bir gün olmasına asla izin vermeyeceğiz" ifadelerini kullandı.

Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar:

"İsrail bir terör devletidir. İsrail bir terör devleti olduğunu attığı adımlarla bunu desteklemektedir.

ABD, DEAŞ'a karşı mücadele bahanesiyle YPG'li teröristlerle nasıl işbirliği yapıyorsa, bugün İsrail ile de aynı işbirliğini yapıyor.

İsrail, 1948'den bu yana Filistin topraklarını işgal ediyor. Filistin kardeşlerimizle dayanışma için ülkemizde yarından başlamak üzere 3 gün milli yas ilan ettik. İslam İşbirliği Teşkilatını olağanüstü toplantıya çağırıyoruz.

Sağduyu sahibi Hristiyan, Musevi ve diğer inanç sahiplerinden herkesi bu haksızlığa karşı seslerini yükseltmeye çağırıyoruz.

Filistin'e yardım kampanyası

İslam İşbirliği Teşkilatı olarak ramazan ayı boyunca üye ülkelerde Filistinli kardeşlerimiz için yardım kampanyası düzenleyeceğiz.

"Asla izin vermeyeceğiz"

Sayın Abbas ve BM Genel Sekreteri başta olmak üzere pek çok liderle görüşmeler yapacağım. Filistinli kardeşlerimizin yanında olmayı kararlılıkla sürdüreceğiz. Bugünün, İslam dünyası olarak Kudüs'ü kaybettiğimiz bir gün olmasına asla izin vermeyeceğiz."

"Efendisine karşı ezik, kendi insanına karşı küstah, nobran.."

Sosyal medya üzerinden Türkiye karşıtı kampanya yürütmeyi, sahte, sanal hesaplar üzerinden iftiralar yaymayı muhaliflik olarak görüyorlar. Efendisine karşı ezik, kendi insanına karşı küstah, nobran ve acımasız bu karakterlerin tek bir vazifesi vardır; o da tetikçiliktir, taşeronluktur. Bunların içinde bulundukları haletiruhiye ise vatansızlık sendromudur.

"Mankurt tipleri de üzüntüyle takip ediyoruz"

Türkiye'ye ve Türk düşmanlığını görev addeden bir sürü mankurt tipleri de üzüntüyle takip ediyoruz. Yabancılar ülkemizle ilgili değerlendirmelerde en azından bazı ilkelere saygı gösterirken, bu tetikçiler her türlü yalanı ve iftirayı fütursuzca kullanıyorlar, buldukları her fırsatta milletimiz hakkında hakaretamiz cümleler kurmayı maharet sanıyorlar, başka ülkelerin lejyoneri olmayı, bize gazetecilik, akademisyenlik, ilericilik diye yutturmaya çalışıyorlar.

Seçim öncesi yurt dışı merkezli manipülasyonlar

Her seçim öncesi Türkiye, yurt dışı merkezli manipülasyonlara maruz kalıyor. Son zamanlarda bu tür müdahaleler giderek daha çirkin ve kasıtlı bir hal almaya başladı. Terör örgütlerinin cirit attığı Avrupa ülkeleri, demokrasiyle, hak ve özgürlüklerle kesinlikle bağdaşmayacak bir şekilde seçimlere yönelik çalışmalarımızı engelliyorlar. Bilmiyorlar ki, gönüllerin arasına engeller koymak, bariyerler dizebilmek, setler kurabilmek mümkün değildir."

President Recep Tayyip Erdoğan spoke at his meeting with Turkish students in London. Reacting to the US 'step towards Jerusalem and the Israeli massacres, President Erdoğan said, "We will never let this be the day when we lose Jerusalem as the Islamic world." Highlights from Erdogan's statements: "Israel is a terrorist state. Israel supports it with the steps it takes that it is a terrorist state. The United States cooperates with YPG terrorists on the pretext of fighting against DAESH, today it cooperates with Israel in the same way. Israel has been occupying the Palestinian land since 1948. We declared 3 days of national mourning starting from tomorrow in our country for solidarity with our Palestinian brothers. We invite the Islamic Cooperation Organization to an extraordinary meeting. We invite everyone from common sense Christians, Jews and other believers to speak out against this injustice. Aid campaign for Palestine As the Organization of Islamic Cooperation, we will organize a charity campaign for our Palestinian brothers and sisters in member countries throughout the month of Ramadan. "We will never let" I will meet with many leaders, especially Mr. Abbas and the UN Secretary General. We will resolutely continue to stand by our Palestinian brothers. We will never let this be the day when we, as the Islamic world, lose Jerusalem. " "Loser to his master, insolent towards his own people, nobran .." They see it as opposition to campaigning against Turkey on social media and spreading slanders through fake, virtual accounts. These characters who are loser against their master, arrogant towards their own people, nobraneous and ruthless have only one task; it is also a trigger, a subcontractor. Their haletiruhiye is the statelessness syndrome. "We are also following the mankurt types with sadness" We are following with sorrow, many types of dummy who consider hostility towards Turkey and Turkey as their duty. While foreigners respect at least some principles in their evaluations about our country, these hitmen use all kinds of lies and slander without disbelief, they think that they are skilled at making insulting sentences about our nation at every opportunity they find, they try to be the legionnaires of other countries to make us swallow journalism, academicians, progressiveness. Pre-election foreign-centered manipulations Before every election, Turkey is exposed to foreign-centered manipulations. Recently, such interventions have become more and more ugly and deliberate. European countries, where terrorist organizations are running wild, prevent our work towards elections in a way that is incompatible with democracy, rights and freedoms. They do not know that it is not possible to put obstacles between the hearts, to set up barriers, to set up sets. "

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Terörist, Soykırımcı siyonistler KUDÜS'ü işgal ediyor, bilmem kimsenin haberi var mı?! :mad:??
Bir avuç Filistinli Mücahitten başka kimsenin sesi çıkmıyor...

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Terörist, Soykırımcı siyonistler KUDÜS'ü işgal ediyor, bilmem kimsenin haberi var mı?! :mad:??
Bir avuç Filistinli Mücahitten başka kimsenin sesi çıkmıyor...
Rabbim cümle işgalci zalim siyonistlere lanet etsin, kahr-u perişan eylesin.
Ama asıl bu büyük zulüm ve kıyım karşısında SDN ahalisinin kahreden suskunluğu üzdü beni.

Ben bu genç arkadaşlara "Zulüm bizdense ben bizden değilim" sözüyle tarihe geçen ve bir musevi olmasına rağmen İsrail tankları altında ezilerek can veren Rachel CORRİE'nin insanlığa verdiği dersi okumalarını öneririm.

theterminator92

Doçent
Reaksiyon puanı
252
Rabbim cümle işgalci zalim siyonistlere lanet etsin, kahr-u perişan eylesin.
Ama asıl bu büyük zulüm ve kıyım karşısında SDN ahalisinin kahreden suskunluğu üzdü beni.

Ben bu genç arkadaşlara "Zulüm bizdense ben bizden değilim" sözüyle tarihe geçen ve bir musevi olmasına rağmen İsrail tankları altında ezilerek can veren Rachel CORRİE'nin insanlığa verdiği dersi okumalarını öneririm.

İsrail, Konya'nın yarısı kadar ama işgalciler anladım hocam. Peki 1936 yılında yapılan savaş sonrası BM'nin Araplara bu bölgenin %80'ini teklif edilmesine rağmen bunu kabul etmeyip %80 ile yetinmeyip İsrail'i tamamen bölgeden atmaya çalışarak %100'üne sahip olmasına ne denmeli. İki yüzlülük böyle bir şey işte. SDN ahalisinin suskunluğu demişsiniz bir de yazık, önce kendi ülkemiz sonra diğerleri. Biz Ümmet değil Milletiz.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Biz Ümmet değil Milletiz.
Ben bir Türk'üm, milletimi seviyorum. Ama, aynı zamanda bir "Ümmet"in ferdiyim, çünkü müslümanım. Tıpkı senin Hz. Musa ümmetinden olduğun gibi. Bak nasıl da canla başla savunuyorsun kendi milletini, ümmetini... Niye savunuyorsun, çünkü sen o ümmettensin. E biz de Hz. Muhammed Mustafa'nın ümmetindeniz yahu, bir mahzur mu var? Kendimizden olanı, bizimle aynı secdeye baş koyanı savunmayalım mı? Onların yetim kalan, öksüz kalan, sakat kalan, açlığa, susuzluğa, yok olmağa mahküm edilen yavrularının feryadını duymayalım mı istiyorsun?

E kusura kalma be musevi arkadaş, neylersin(!) biz de müslümanız işte! Müslüman gibi düşünmekten, müslüman gibi hissetmekten kendimizi alamıyoruz. Alsaydık zaten müslüman demezlerdi bize...

Değil mi?! :)

theterminator92

Doçent
Reaksiyon puanı
252
Ben bir Türk'üm, milletimi seviyorum. Ama, aynı zamanda bir "Ümmet"in ferdiyim, çünkü müslümanım. Tıpkı senin Hz. Musa ümmetinden olduğun gibi. Bak nasıl da canla başla savunuyorsun kendi milletini, ümmetini... Niye savunuyorsun, çünkü sen o ümmettensin. E biz de Hz. Muhammed Mustafa'nın ümmetindeniz yahu, bir mahzur mu var? Kendimizden olanı, bizimle aynı secdeye baş koyanı savunmayalım mı? Onların yetim kalan, öksüz kalan, sakat kalan, açlığa, susuzluğa, yok olmağa mahküm edilen yavrularının feryadını duymayalım mı istiyorsun?

E kusura kalma be musevi arkadaş, neylersin(!) biz de müslümanız işte! Müslüman gibi düşünmekten, müslüman gibi hissetmekten kendimizi alamıyoruz. Alsaydık zaten müslüman demezlerdi bize...

Değil mi?! :)
İsrail'i savununca da yahudi oluyormuşuz ne hoş. Yani İsrail'i savunanların herkesin yahudi olduğunu düşünen var, Biden'a da Yahudi de, Trump'a da, Bush'a da hepsi Yahudi bu mantıkla. hocam bu yaşa kadar ne yaptınız cidden merak ediyorum. Okuduysanız okuduğunuz üzerine düşünmemişsiniz, düşündüyseniz de yanlış düşünmüşsünüz. Cımbızlama yapmada bilgin varsa dediğim 1936'da Filistin barış yapmamasını anlat bana.

Son düzenleme:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Yahu de get. Boş beleş meşgul etme beni. Saçmalayıp duruyorsun.
Hocam şimdi bu kimin nesi, neyin fesi olduklarını bilmediklerimiz buraya gelip olanca güçleriyle tezvirât (süslü yalan söylemeler, sahtekârlıklar) yapıp dururlar... Bizim de işimiz gücümüz yok ya boş beleşler için zamanımızı harcayıp duracağız ??

Ne kadar da sinsi ve şeytanca bir siyaset izliyolar, bunlar çoklar ve sesleri Reis'in dediği gibi çok çıkıyor ama bırakalım kussunlar kusacaklarını biz söz söyledik mi tastamam söyler, işi bitiririz inşaAllah...

1621885643983.png

1621885700983.png

Anlayana...

theterminator92

Doçent
Reaksiyon puanı
252
Hocam şimdi bu kimin nesi, neyin fesi olduklarını bilmediklerimiz buraya gelip olanca güçleriyle tezvirât (süslü yalan söylemeler, sahtekârlıklar) yapıp dururlar... Bizim de işimiz gücümüz yok ya boş beleşler için zamanımızı harcayıp duracağız ??

Ne kadar da sinsi ve şeytanca bir siyaset izliyolar, bunlar çoklar ve sesleri Reis'in dediği gibi çok çıkıyor ama bırakalım kussunlar kusacaklarını biz söz söyledik mi tastamam söyler, işi bitiririz inşaAllah...

Ekli dosyayı görüntüle 153187
Ekli dosyayı görüntüle 153188
Anlayana...
Yalan söylem diyorsunuz ama dini fanatiklik yapıyorsunuz ve tez sunmuyorsunuz. Sizleri tarafsız ve
unnamed.jpg
entelektüel davranmaya davet ediyorum. Bakın 1947 yılında bölgede yapılan bölünme planı bu ona rağmen Filistinliler barış teklifini kabul etmemişler. 1967 de ise İsrail, hem savaşa gönüllü giren Müslümanları, hem Suriye'yi, hem Mısır, hem Ürdün'ü tamamen birleşip İsrail devletini yıkmaya çalışmalarına rağmen altı gün savaşları olarak bilinen bu savaşta İsrail hepsini devirmiş, ona rağmen Filistinlilere toprak vermek istemiş yine Filistinliler kabul etmemiş.

Son düzenleme:

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Filistinlilere toprak vermek istemiş yine Filistinliler kabul etmemiş.
Hiç gülesim yoktu, kahkahaya boğdun beni yav. :D

Tebrik ederim seni adamım, Netanyahu bile kırk gün düşünse böyle bir yalan yumurtlayamaz.
Erzurumlu Teyo emmi sağ olsaydı takla atardı valla, 'ben nasıl böyle bir palavra uyduramadım' diye.

Bu arada ve son olarak, Netanyahu vampiri bu yazdığın yorumlardan haberdar olsa valla sana "İsrail'in Hero'su" madalyası gönderir. :)

theterminator92

Doçent
Reaksiyon puanı
252
Hiç gülesim yoktu, kahkahaya boğdun beni yav. :D

Tebrik ederim seni adamım, Netanyahu bile kırk gün düşünse böyle bir yalan yumurtlayamaz.
Erzurumlu Teyo emmi sağ olsaydı takla atardı valla, 'ben nasıl böyle bir palavra uyduramadım' diye.

Bu arada ve son olarak, Netanyahu vampiri bu yazdığın yorumlardan haberdar olsa valla sana "İsrail'in Hero'su" madalyası gönderir. :)
Yani kanıt yolluyorum ona rağmen ikna olmuyorsun. Tekrar anlatayım belki anlarsın, bak altı gün savaşlarını aç oku, araştır. İsrail, hem Ürdün'ü, Hem Suriye'yi, Hem Mısır'ı hem de Filistin'i yenmiş, savaşı kazanan her Devlet'in yapabileceği gibi o bölgeyi tamamen ele geçirebilirdi ama adamlar konuyu BM'ye taşımış, iki farklı Devlet'e bölmüşler bölgeyi, Filistin ise bir kez bile görüşmeye gitmemiş, her şeye hayır demişler. 1967 Arab League summit - Wikipedia Bak burada Arap liderlerin İsrail ile uzlaşmaması ve İsrail'in tamamen yok edilmesine ısrar edilmiş. Tez sunup tartışacak mısın yoksa dini fanatiklik mi yapacaksın? Dostum sen ciddi ciddi bu yaşa kadar ne içtin? Ne yaptın? Ne okudun? Diğer postlarını da az çok inceledim ya aşırı ümmetçisin ya da aşırı milliyetçi takılıyorsun. Tarih bilgininde Osmanlı'dan öteye gitmediği belli. Böyle yazmayı düşünmüyordum normalde ama kanıt yollamama rağmen saygısızlık yaptığın için böyle bir üslup kullanmayı uygun gördüm.

Son düzenleme:

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Birinci olarak İsrail deyince tüm yahudileri kast etmiyoruz. En azından ben kast etmiyorum.

Ancak bu çok karışık bir konu. Mescid-i Aksa alanı hepimiz için kutsal bir alan. En azından Yüce Yaradan'ın dünya üzerinde özellikle belirttiği iki alandan biri. Ve hal böyle olunca bir akraba kavgasına bu şiddetle konu olması çok üzücü.. Ki Hz Musa'nın dahi Kudüs'e giremediğini düşünürsek...Bugün olanlar teolojik anlamda üzüntü verici ama masum canlar açısından da üzüntü verici. Hem ölen müslümanlar için hem de yahudiler için...