Yardım Sürekli Olarak Internetim Kopup Bir Süre Sonra Tekrar Bağlanıyor

Bu konuyu okuyanlar

rookierw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayarımı açtığımda bir süre sonra internetim kopuyor ve kısa bir süre sonra tekrar baglanıyor fakat 10 dakika sonra sarı ünlem işareti cıkıyor ve 2 dakika sonra hiçbir şey yapmadan tekraar bağlanıyor.Çok siniri bozucu bir durum.Sürücülerim güncel,dns ayarlarını yaptım,modemi resetledim windows güvenlik duvarını kaldırdım ama ne yaptıysam olmuyor.Not:Bilgisayarımı win10dan win7ye cevirdikten sonra bu sorunu yaşamaya basladım fakat annemin telefonu da benim pc gibi sürekli internetten kopuyormus

Silindi58

Doçent
Reaksiyon puanı
235
Bilgisayarımı açtığımda bir süre sonra internetim kopuyor ve kısa bir süre sonra tekrar baglanıyor fakat 10 dakika sonra sarı ünlem işareti cıkıyor ve 2 dakika sonra hiçbir şey yapmadan tekraar bağlanıyor.Çok siniri bozucu bir durum.Sürücülerim güncel,dns ayarlarını yaptım,modemi resetledim windows güvenlik duvarını kaldırdım ama ne yaptıysam olmuyor.Not:Bilgisayarımı win10dan win7ye cevirdikten sonra bu sorunu yaşamaya basladım fakat annemin telefonu da benim pc gibi sürekli internetten kopuyormus
1-internet firmanız ne
2-modeminiz kaç yıllık
3-sorun gider'e baktınızmı hiç pc'den

Hero 0.1

Asistan
Reaksiyon puanı
130

Büyük ihtimal modem ile ilgili bir sorun var. Kabloyla modem arasında temassızlık olabilir. Benim modemde temassızlık var hep DLS gidip gidip geliyor. Çözümünü bilmiyorum maalesef.

soulja1991

Asistan
Reaksiyon puanı
122
Eski modemlerde böyle oluyor. Başka modem ile deneyin

rookierw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eski modemlerde böyle oluyor. Başka modem ile deneyin
ama evdeki diğer cihazlarda sorun yaşamıyorum,bununla bir alakası var mıdır
Mesaj otomatik birleştirildi:

sarı ünlem cıkıyor ve bazen sınırlı erişim bazen tanımlanamayan ag hatası veriyor

1-internet firmanız ne
2-modeminiz kaç yıllık
3-sorun gider'e baktınızmı hiç pc'den
türk telekom
3 yıllık
defalarca sorun gider dedim ama sorun bulamıyor

Büyük ihtimal modem ile ilgili bir sorun var. Kabloyla modem arasında temassızlık olabilir. Benim modemde temassızlık var hep DLS gidip gidip geliyor. Çözümünü bilmiyorum maalesef.
diğer cihazlarda aynı sorun olmuyor acaba neden sadece bu cihazlar valla sınır bozucu ya

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Bende de ara ara kopma oluyordu net gidiyordu. Chrome da dns probe started hatası veriyordu. Bir ara landa da olmuştu düzeldi. Wifi için modeme dns gömdüm. Bir daha yaşamadım öyle bir sorun. 8.8.8.8 ile 8.8.4.4.