S10 Plus Vs İphone XR

Bu konuyu okuyanlar

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Öncelikle Merhabalar Yaklaşık 1 Senedir Samsung Galaxy S10+ Kullanıyorum Ve Geçenlerde Kendime Mac Bir Cihaz Aldım Ve Eve Bir İphone XR Satın Aldık Annem İçin Annem Samsung Sevdiği Için Bu Telefonu Verirsem İphone Modelini Alabiliceğimi Söyledi.

Yani Kısaca İphone XR Ve S10+ Arasında Kaldım Sizce XR Geçilmeli Mi? Ek Olarak Macbook Air M1 Kullandığım İçin Dahada Bir Düşünmeye İtti Beni Fikriniz Nedir Arkadaşlar Şimdiden Herkese Çok Teşekkür Ederim.

humanlander

Öğrenci
Reaksiyon puanı
46
Kamera problemin yoksa İOS ekosistemine geçmen daha iyi olacaktır. XR'ın kamerasının kötü olduğu anlamına gelmiyor.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Kamera problemin yoksa İOS ekosistemine geçmen daha iyi olacaktır. XR'ın kamerasının kötü olduğu anlamına gelmiyor.
Aslına Bakarsan Çok Fotoğraf Çekmem Hatta S10+ Cihazımda Kamera Süs Niyetine Duruyor Çok Güzel Bir Yer Veya Manzara Yakalamadığım Sürece Fotoğraf Çekmem Telefonun Hızı Ve Verimliliği Benim İçin Ön Planda Çünkü İşim Gereği Dijital Satışta Yavaşlama Ve Verimsizlik Bana Eksi Olarak Yansıyor

humanlander

Öğrenci
Reaksiyon puanı
46
Aslına Bakarsan Çok Fotoğraf Çekmem Hatta S10+ Cihazımda Kamera Süs Niyetine Duruyor Çok Güzel Bir Yer Veya Manzara Yakalamadığım Sürece Fotoğraf Çekmem Telefonun Hızı Ve Verimliliği Benim İçin Ön Planda Çünkü İşim Gereği Dijital Satışta Yavaşlama Ve Verimsizlik Bana Eksi Olarak Yansıyor
Gönül rahatlığıyla XR'a geçebilirsin. Eğer işinizi Mac üzerinden yapıyorsanız bir problem yaşayacağınız sanmıyorum.

Fakat Windows bir cihaza veri aktarmak istediğinizde biraz canınızı sıkabilir. Biliyorsunuzdur zaten android kadar serbest değil :)

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Gönül rahatlığıyla XR'a geçebilirsin. Eğer işinizi Mac üzerinden yapıyorsanız bir problem yaşayacağınız sanmıyorum.

Fakat Windows bir cihaza veri aktarmak istediğinizde biraz canınızı sıkabilir. Biliyorsunuzdur zaten android kadar serbest değil :)
İşimi Eskiden Windows Üzerinden Yapıyordum Fakat Mac Geçtim Gerek Hafiflik Gerek Mobilite Yönünden Rahat Olduğu İçin Mesela Macbook Üzerinde Bir İşim Olduğunda Hemen Kucağıma Koyup İşimi Görüyorum Bilgisayarı Kapatıp Çantasına Koyuyorum Ve Yoluma Devam Ediyorum Windows Cihazlarda Var Fakat Bir Mac Kadar Bu Mobilite Ve Hızlı Çalışma Olayının Windows Cihazlarda Olduğunu Sanmıyorum

Evet Biliyorum Zaten Cihaz 64 GB Gelicek 128 Almadım Çünkü Gerek Duymuyorum 256 GB Mac Üzerinde 1 TB Harici SSD Üzerinde Zaten Yeteri Kadar Bir Depolama Alanına Sahibim Ve Fazlalık Verilerimi Gerektiği Şekilde Saklayabiliyorum Önerileriniz İçin Çok Teşekkürler :)

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Öncelikle Merhabalar Yaklaşık 1 Senedir Samsung Galaxy S10+ Kullanıyorum Ve Geçenlerde Kendime Mac Bir Cihaz Aldım Ve Eve Bir İphone XR Satın Aldık Annem İçin Annem Samsung Sevdiği Için Bu Telefonu Verirsem İphone Modelini Alabiliceğimi Söyledi.

Yani Kısaca İphone XR Ve S10+ Arasında Kaldım Sizce XR Geçilmeli Mi? Ek Olarak Macbook Air M1 Kullandığım İçin Dahada Bir Düşünmeye İtti Beni Fikriniz Nedir Arkadaşlar Şimdiden Herkese Çok Teşekkür Ederim.
Güncel

®Shift®

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,806
XR güzeldir ona geç derim hiş düşünme.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
XR güzeldir ona geç derim hiş düşünme.
Sağ Olun Hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu Arada Konu Güncel @grbzz Hocam Uzun Zaman Olduda Müsaitsen Seninde Önerini Merak Ediyorum Teşekkürler Tekrardan.

Son düzenleme:

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639

Ekran kalitesi ve ekran kasa oranı sizin için önemli değilse iPhone XR a geçmenizi tavsiye ederim.