Bu Oyunun Ismi Ne

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

egle

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
917
.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210517_220934_com.huawei.browser.jpg
    Screenshot_20210517_220934_com.huawei.browser.jpg
    65.3 KB · Görüntüleme: 68

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Bir anda Patlayan veren oyun Among us tarafından kontrol altına alındı.Yeteri kadar ilgiyi göremedi.
Geçen bir kaç ay önce Epic Games tarafından Fall guys yapımcı stüdyosu ile satın alındı.Birçok oyuncu Epic Games'in bu oyunu bedavaya dağıtmasını beklerken halen Epic tarafı sessizliğini koruyor.

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Oyunu 1 yıl sonra indirime sokabilirler.Epic Games şaşırtmayı sever.Önce herkesi beklentiye sokuyor.Ardından beklenti düştüğünde bedava yapıyor.O zamana kadarda oynama isteği bulunan oyuncular bu oyuna artık talip olmuyor. Epic Games'e bir nevi ticari zekasını konuşturuyor da diyebiliriz.

efemurato

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,044
İmkansız. Çünkü Epic gameste yok ve Bu güzelim oyunu bedava vermezler. Gta eskidi diye verdiler. Ve insan Epic Games gelsim diye. 5 Tl ile gamepass alıp deneyebilirsiniz ama baban izin vermez demi :(

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Epic Games'te ne bedavaya verilirse verilsin zaten çöldeki bahtsız bedevi(maydanoz) olduğum için hiçbir şekilde alamayacağım.Çünkü bu milattan önce olan bilgisayar Epic'e girebilmem için sistem gereksinimlerini karşılayamadığını açık ve sert dille söylüyor.
Alt tarafı bir arkadaşa bakıp çıkacağım ama :(

efemurato

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,044
Evet vermez :( birde az önce bakmıştım şansa sen yazdın :flushed:
O kadar sistem alıyorsan Rtx li ama Para vermiyor neden ama vermiyor onu anlamıyorum oyun eğlence içindir kutu oyunu alır ama oyun almaz işte benim babamta ilk böyleydi güzelce anlatmıştım ve birkaç istediğim oyunu aldırdım. Sonra işe falan girip sistemimi topladım sonrada artık kendim oyun alıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Epic Games'te ne bedavaya verilirse verilsin zaten çöldeki bahtsız bedevi(maydanoz) olduğum için hiçbir şekilde alamayacağım.Çünkü bu milattan önce olan bilgisayar Epic'e girebilmem için sistem gereksinimlerini karşılayamadığını açık ve sert dille söylüyor.
Alt tarafı bir arkadaşa bakıp çıkacağım ama :(
Yoo Al oyunu mobilden yada ben senin için hesap toplayıp veriyimmi sistemin olunca.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...