Bisiklet Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Colastin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Selam, yazın veya yaz ortalarına doğru bisiklet almayı düşünüyorum. Sakaryada asfaltta kullanacağım. Çok az taş toprak zeminde kullanabilirim. Merdivenlerden inmek, bisiklet parkularında ufak hareketler, zıplama vb. Şeyler yapacağım.
Önerilerde biraz bilgilendirme de yaparsanız sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.
Bütçem: 4500 4000tl arası
Boy:170 cm
Kilo:75

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,777
En iyi Parkur Bisikletleri BMX oluyor bildiğim kadarıyla.
Bunlardan severmisin?

Yada Kadro tipinde Selesi en aşağı olan Dağ tipli Bisikletler Önerisi daha iyi olur gibi.
Bisikleti ziplatmak için en aşağı sıkılıp hoplamak için.

Bu Bisiklet tipleri gibi.

Colastin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
En iyi Parkur Bisikletleri BMX oluyor bildiğim kadarıyla.
Bunlardan severmisin?

Yada Kadro tipinde Selesi en aşağı olan Dağ tipli Bisikletler Önerisi daha iyi olur gibi.
Bisikleti ziplatmak için en aşağı sıkılıp hoplamak için.

Bu Bisiklet tipleri gibi.

Colastin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Bunu al geç 2021 Kron XC 100 H.Disk 29 Jant Dağ Bisikleti 29 Jant Dağ Bisikletleri Kron

Asfalt bisikleti zaten çok ince. Zıplıyım derken Jantı eğersin çok inceler. Hem yolda sürerken aman çukura denk gelmiyim diye için içini yer bitirir.
Hocam öncelikle çok teşekkür ederim. Bmx değilde ikinci attığınız daha mantıklı geldi. kron xc 100 dışında başka öneriniz var mı ? biraz hafif olursa iyi olur iyi akşamlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Colastin, @_Zaur_

Son düzenleme:

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,777

Colastin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,777
Hocam peki kron xc 150 veya kron xc 300 nasıldır ? 2021 modelleri güzel duruyor. @_Zaur_
Jant Ölçüsü 26 üzeri amaa Kadro Ölçüsü S model yani ( Small ) Olanlar iyi kontrol edilebilir düşüncesindeyim.

Selesini en dipe getirirsin Sonra istediğin gibi hareketleri ayaküstü rahatça sürerek antreman yaparsın.

Ouuvvvv Adama bak Sende mi böyle kullanıcan?

Manyak herif birine çarpıcak yaa

Hocam peki kron xc 150 veya kron xc 300 nasıldır ? 2021 modelleri güzel duruyor. @_Zaur_
XC 450 modele ne dersin? ??? 29 Jantla Yakıyo

Son düzenleme:

Colastin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Jant Ölçüsü 26 üzeri amaa Kadro Ölçüsü S model yani ( Small ) Olanlar iyi kontrol edilebilir düşüncesindeyim.

Selesini en dipe getirirsin Sonra istediğin gibi hareketleri ayaküstü rahatça sürerek antreman yaparsın.

Ouuvvvv Adama bak Sende mi böyle kullanıcan?

Manyak herif birine çarpıcak yaa

XC 450 modele ne dersin? ??? 29 Jantla Yakıyo

Hocam ?? biz nasıl attığınız videodaki adam gibi kullanalım.
Xc 450 güzelmişte hocam sanki biraz büyük değil mi ? Ben kendi ölçüme tam olanın bi tık küçüğünü almak istiyorum hem hareketleri yapması kolay olmaz mı ?
Hafiflikten dolayı. @_Zaur_

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,777
Hocam ?? biz nasıl attığınız videodaki adam gibi kullanalım.
Xc 450 güzelmişte hocam sanki biraz büyük değil mi ? Ben kendi ölçüme tam olanın bi tık küçüğünü almak istiyorum hem hareketleri yapması kolay olmaz mı ?
Hafiflikten dolayı. @_Zaur_
Ben geçenlerde iki arabanın arasından geçeyim derken kolumu kaptırdım arabaya sağdan. İyi ki Arabanın önüne devrilmedim. Geldiğim gibide gittim ? 1 bisikletlik mesafeli kılpayı yerden geçmek istemiştim

27.5 jantlısıda var XC 450 nin. aynı sitede.

Colastin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Ben geçenlerde iki arabanın arasından geçeyim derken kolumu kaptırdım arabaya sağdan. İyi ki Arabanın önüne devrilmedim. Geldiğim gibide gittim ? 1 bisikletlik mesafeli kılpayı yerden geçmek istemiştim

27.5 jantlısıda var XC 450 nin. aynı sitede.

Geçmiş olsun hocam inşallah tek kazanız bu olur.
Destekleriniz ve önerileriniz için teşekkür ederim eğer çok fazla zamlanmazsa yaz ortalarında XC 300 veya XC 450 alabilirim iyi günler.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,777
Geçmiş olsun hocam inşallah tek kazanız bu olur.
Destekleriniz ve önerileriniz için teşekkür ederim eğer çok fazla zamlanmazsa yaz ortalarında XC 300 veya XC 450 alabilirim iyi günler.
XC 300 demesen XC 450 bulamazdım bak. Benimde baya hoşuma gitti xc 450. Baya Hawaliii ? ? ? ?

UglyBetty

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
128
Al bir Bisan...
Ol bir Bizon...
Colastin dostum bence fazla şaşırma. Sanirim aldığım antidepresanların sebep olduğu aşırı seratonin üretiminden kaynaklanıyor. Etkisi geçtiğinde ben de ben de kendi kendime "ulan ne aptalca bir yorum yapmışım" diyorum.

Colastin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Colastin dostum bence fazla şaşırma. Sanirim aldığım antidepresanların sebep olduğu aşırı seratonin üretiminden kaynaklanıyor. Etkisi geçtiğinde ben de ben de kendi kendime "ulan ne aptalca bir yorum yapmışım" diyorum.
Sıkıntı yok geçmiş olsun .