İlkez İphone Aldım Hevesim Kursağımda Kaldı

Bu konuyu okuyanlar

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Arkadaşlar merhaba yıllardan beri android kullanıyordum neyse 2 gün önce vstanda kampanya vardı iphone se 4500e düşmüştü bende bi hevesle hemen sipariş verdim normalde 4800 biliyorsunuz ki işte ürün dün kstgoya veril iş yolda dün akşam bizim binada karşı daire ve üst sol dairede kovid çıktı bloku karantinaya aldılar ayın 17disine kadar karantinadayız hiç bir yere çıkamıcaz neyse kargoyu kulube var oraya koydurtcam sonra ben alacam ben orada buraya kadar herşey normal tek sıkıntı benim eski tel micro sim iphonelar nano sim takılıyormuş hiç iphone kullanmadıpım için bilmiyorum iphone se sim kartı girişi nasıl ben microdan nanoya nasıl çevircem evde bugün gelse kargo 10 gün telefonsuz kalacam zaten 2 hsftadan beri telefonum yok bi fikriniz var mı arkadaşlar sim dönüştürücü alamam kartımda limit kalmadı sipstş veremem :(

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Arkadaşlar ben p 20 lite kullanıyordum en küçük sim işte ondan nano mu micro mu anlamadım be p 20 lite kullananlar yazabilir mi

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Çok teşekkür ederim son bişey sormak istiyorum ben sipariş verirken APPLE 5W USB GÜÇ ADAPTÖRÜ fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da şu adaptörüde sipariş verdim acaba içinden çıkan şaj kablosuyla bu adaptör uyar mı kusura bakmayın ilkez iphone kullanacam da ondan sordum çünkü içinden sadece kablo çıkıyormuş bende adaptörde aldım
Sanırım olmuyor. Bu usb girişli, aksesuarsız paketten ise bir tarafı type c oluyor yani uymaz.

Reaksiyon puanı
8,007
Çok teşekkür ederim son bişey sormak istiyorum ben sipariş verirken APPLE 5W USB GÜÇ ADAPTÖRÜ fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da şu adaptörüde sipariş verdim acaba içinden çıkan şaj kablosuyla bu adaptör uyar mı kusura bakmayın ilkez iphone kullanacam da ondan sordum çünkü içinden sadece kablo çıkıyormuş bende adaptörde aldım
Hayır uyumsuz. Aşağıda attığımı almanız gerekiyor.