Instagram Hesabım Nedensiz Şekilde Kapatıldı

Bu konuyu okuyanlar

Orçun Ağra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
2 gün önce hesabım bot beğenme ve takipçiden kapatıldı ama bot basan biri değilim. 3-4 kez e posta gönderdim ve benden fotoğrafımı ve elimde kağıt ile numaralar istediler bunları da gönderdim şu an attığımın üstünden 1.5 gün geçti ve hala cevap yok çok e-posta attığım için geri dönüş mü yapmıyorlar yoksa daha beklemeli miyim ne kadar sürer lütfen yardımcı olun hesap ismi:mad:orcunagra e-mail: [email protected]
Screenshot_2021-05-04-00-38-31-090_com.instagram.android.png

enescmz

Asistan
Reaksiyon puanı
133
2 gün önce hesabım bot beğenme ve takipçiden kapatıldı ama bot basan biri değilim. 3-4 kez e posta gönderdim ve benden fotoğrafımı ve elimde kağıt ile numaralar istediler bunları da gönderdim şu an attığımın üstünden 1.5 gün geçti ve hala cevap yok çok e-posta attığım için geri dönüş mü yapmıyorlar yoksa daha beklemeli miyim ne kadar sürer lütfen yardımcı olun hesap ismi:mad:orcunagra e-mail: [email protected]Ekli dosyayı görüntüle 150647
dostum bu yöntemle kapanan çok hesap var açan birini tanıyorum ama ücretli

enescmz

Asistan
Reaksiyon puanı
133
Instagram benden fotoğraf istedi ve bende attım sence ne zaman cevap gelir veya 2-3 kere attığım için gelir mi gelmez mi
yani instagram pek takmıyor o mailleri bende de daha önce bu tarz bir olay yaşandı ve dediğim gibi araştırdım ve ücretli bir şekilde açtırdım

Orçun Ağra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
yani instagram pek takmıyor o mailleri bende de daha önce bu tarz bir olay yaşandı ve dediğim gibi araştırdım ve ücretli bir şekilde açtırdım
Zamanında hesap çalındığı zaman aynı şekilde fotoğraf istediler attım ve hesabım açıldı o yüzden yine neden olmasın ama ücret ne kadardı öğrenebilir miyim

Taylorrr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Instagram benden fotoğraf istedi ve bende attım sence ne zaman cevap gelir veya 2-3 kere attığım için gelir mi gelmez mi
Bende 2 faktörlü doğrulama kodu gelmediği için mail atmıştım instagrama.Sizden istediği şekilde mail attım.Bana cevap vermesi 3 günü bulmuştu. Genelde dönüş yapıyorlar diye biliyorum. Unfollow uygulaması kullanmış mıydınız? Onlarda sıkıntı çıkarabiliyor diye biliyorum.

enescmz

Asistan
Reaksiyon puanı
133
Bende 2 faktörlü doğrulama kodu gelmediği için mail atmıştım instagrama.Sizden istediği şekilde mail attım.Bana cevap vermesi 3 günü bulmuştu. Genelde dönüş yapıyorlar diye biliyorum. Unfollow uygulaması kullanmış mıydınız? Onlarda sıkıntı çıkarabiliyor diye biliyorum.
işte bende dönmediler o maile hemde 8 gün :D

Orçun Ağra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
valla 120 liraydı bana indirim yaptılar 85

Size dönüş geldi mi evet kullanmıştım çok teşekkür ederim peki siz hesabı sağ salim geri aldınız dimi şu dediğiniz içimi aşırı rahatlattı

Taylorrr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
işte bende dönmediler o maile hemde 8 gün :D
Çok sık mail atmayın. Bildiğim kadarıyla spama düşürüyolar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Size dönüş geldi mi evet kullanmıştım çok teşekkür ederim peki siz hesabı sağ salim geri aldınız dimi şu dediğiniz içimi aşırı rahatlattı
Ben çok sık kod istedim spama atmış beni. Ardından 1 saat sonra denedim giriş yapabildim. Fakat bana yaptıkları dönüşte hesabın sahibi olduğumu kanıtladığım yazıyordu.

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
Kuzenim bilmediğim birine belli bir ücret verip açtırmıştı nasıl yapıyor bilmiyorum.

Orçun Ağra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

Ben çok sık kod istedim spama atmış beni. Ardından 1 saat sonra denedim giriş yapabildim. Fakat bana yaptıkları dönüşte hesabın sahibi olduğumu kanıtladığım yazıyordu.
Ben resimmimi çekip attım zaten ben olduğumu kabul ederler beklemem gerek dediğinize göre yardımınız için çok teşekkür ederim

enescmz

Asistan
Reaksiyon puanı
133

8 günde 3 mail atmıştım sonrada pes etmiştim zaten :D

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,994
Instagram Destek yazılan mesajların %95'ini falan okumuyor zaten. Mesajı görürlerse çok şanslısınız demektir. :D

Orçun Ağra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Instagram Destek yazılan mesajların %95'ini falan okumuyor zaten. Mesajı görürlerse çok şanslısınız demektir. :D
Üzdün knk valla baya kişi ban yemiş baktım araştırdım aynı gün çok kişiye ban atmışlar ve kimse anlamamış bile bir çözüm yolu bulmak zorundalar

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,994
Üzdün knk valla baya kişi ban yemiş baktım araştırdım aynı gün çok kişiye ban atmışlar ve kimse anlamamış bile bir çözüm yolu bulmak zorundalar
Bana da dün ban attılar. Ben hesabı geri açabildim. :D

Hesap "invalid" olmuştu. Şu an bir sorun yok. :)