Nokia 5800 XpressMusic'i Tanıttı

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Nokia, yeni cep telefonu 5800 XpressMusic'in ülkemizde satışına başladı. İstanbul İstinye Park'ta yapılan etkinlikte, Nokia'ya bu telefonla tanıtılan yeni servisleri sorduk.

Nokia'nın 5800 XpressMusic cep telefonu, teknoloji meraklılarına yasal müziğe bol kepçe erişim imkanı sunuyor. Nokia'nın ülkemizde sunduğu müzik servisi www.dokundinlepaylas.com adresinden erişilebiliyor ve sadece 5800 Xpressmusic kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor. Yeni hizmetlerle ilgili olarak, İstanbul İstinye Park'ta düzenlenen ve Ceza'nın da katıldığı tanıtım etkinliğinde Nokia Türkiye Pazarlama Müdürü Çiçek Uyansoy İcan'la konuştuk.
İzleyin

[SDNTV3]2009_02_08_nokiatanitim.mp4[/SDNTV3]

:: Fiyatı ve özelliklerinin yanına eklenen müzik hizmeti, size bu telefonu aldırır mı?

Bilgi için: DokunDinlePaylaş
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN - http://shiftdelete.net

venselos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Güzel tasarım fakat iPhone'un egemenliğine son verebilmeleri için fiyatı daha çok düşürmeleri lağzım.

Big

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Telefonu bizzat kullanan biri olarak şunu söyleyebilirimki iğrenç bir dokunmatik ekranı var tıpkı çin telefonlarındaki gibi hele birde benim gibi İphone kullandıysanız bu telefondan umudu kesin.

neydiyaaunuttum

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Telefonu bizzat kullanan biri olarak şunu söyleyebilirimki iğrenç bir dokunmatik ekranı var tıpkı çin telefonlarındaki gibi hele birde benim gibi İphone kullandıysanız bu telefondan umudu kesin.
biraz daha açarmışın kardeşim

Eshreff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
i$kembeden sallamak bu olsa gerek.

ben de var bu telefondan, ekran sensorunde herhangi bir problem yok cok rahat kullaniliyor.

bu habere verecegim tek yorum $udur; dokundinlepaylas.com cok buyuk bir balon.

aradiginiz hicbir sarki yok, wma content-protect dosyalar, ve en buyuk fail sarkilarin 128k bitrate e sahip olmasi.

Yani Comes with musicle uzaktan yakindan ilgisi yok.

Big

Doçent
Reaksiyon puanı
2
i$kembeden sallamak bu olsa gerek.

ben de var bu telefondan, ekran sensorunde herhangi bir problem yok cok rahat kullaniliyor.

bu habere verecegim tek yorum $udur; dokundinlepaylas.com cok buyuk bir balon.

aradiginiz hicbir sarki yok, wma content-protect dosyalar, ve en buyuk fail sarkilarin 128k bitrate e sahip olmasi.

Yani Comes with musicle uzaktan yakindan ilgisi yok.

Neyi işkembeden sallamışım acaba zaten ekran sensörü arzalı diyen oldumu ( okuma yazma öğretecek halim yok ki ) sadece İPHONE ile kıyasladım ve kalitesiz bir dokunma algılayıcısı olduğunu söyledim bukadar.

Özelliklerine ses çıkışına birşey söyleyen yok ama dokunmatik olarak lanse ediyorsan adam gibi yapacaksın dokunmak bir histir ve ben kötü hissediyorum kalkıpta işkebeden sallamak diye yoruma başlamanın anlamı yok varsa bir fikrin adam gibi söyle tabi olabiliyorsan.

F-rekans

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Gözüm şurdaki dijital isimliğe takıldı video boyunca... :D
djitalsimlikaw1.jpg