Papara mı İninal mı?

Bu konuyu okuyanlar

verethragnax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Selam,ben yaklaşık 1 yıldır İninal kullanıyorum.
Öncelikle eğer İninalın yönlerinden bahsedeyim biraz ki Papara ile rahat karşılaştırabilelim.
İninal her para yatırıldığında kartından para çekiyor.
Her ay 2 TL aylık kullanım ücreti kesiyor.
Temassız özelliği yok.
Aylık para yükleme limiti 750 TL
Yıllık Nakit Çekim Limiti 300 TL
Banka hesabına transfer yapılabiliyor.
Havale/EFT ile,kredi kartı ve banka kartı ile karta para yüklenebiliyor.
Aranızda hem İninal'ı hem de Papara'yı kullanmış olan veya sadece Papara'yı kullanmış arkadaşlar karşılaştırırlarsa sevinirim.
İyi günler :)

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
İkisini de kullandım ve açık ve net bir şekilde papara en avantajlısıdır. Limitleri çok daha fazla. Temassız özelliği var. İşlem ücreti yok. Aylık aidat yok. Ücretsiz eft havale var. Cashback gibi avantajlı bir programı var. Var da var kısacası. Günümüz koşullarında paparadan başkasını kullanmam.

TeknoLocks

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
332
İNİNAL
Birçok gencin tercih ettiği kart aslında çok çok iyi olmasından dolayı değil pazarlama çalışmalarını çok iyi bir biçimde sürdürmesinden dolayıdır.
Ufak bir örnek vermek gerekirse kullanıcıları yıllarca para çekme özelliği istedi ancak onlar kulak tıkayıp yeni kullanıcı çekmek için çalışmaya girdiler e tabi doğal olarak kullanıcı kaybetmeye başlayınca yatırım yapıp para çekme özelliğini getirdiler.Bu özelliği avantaj olarak almayacağım çünkü neredeyse her karta gelmek üzere.
Gamerlar tercih etmeli .
Avantajları
1-Birçok oyun ile anlaşmalı olup oyun içi satın alımlarda indirime gidebiliyor oluşu.
2-İninal kendi kullanıcıları arasında para alışveriş kolaylığının olması.
3-Havale ve Eft ALMA kolaylığı sunması.
Dezavantajları
1-Kullanım ücretinin olması.
2-Her işleme ücret kesmesi
3-Oyun dışında güzel teklifler sunamaması.
4-Sanal Kart için ücret talebi
PAPARA
Benim oyunla işim olmaz Netflix,Youtube,Spotify Kullanıyorum ve karta da para harcayamam diyorsanız tam size göre bir kart .
Avantajları
1-Ücretsiz olarak isme özel çipli kart
2-Kullanım ücreti yok
3-Yükleme ücreti yok(Ptt hariç)
4-Uygulaması üzerinden gelen güncelleme ile bitcoin benzeri paraya yatırım yapılabilmesi
5-Youtube Netflix Spotify Eczane gibi yerlerde %50 geri ödeme
Dezavantajları
1-Havale ve Eft sadece kendi banka hesabınızdan size yapılıyor oluşu.

kişisel bloğumdaki konudan alıntıdır paycell de var sitedeki karşılaştırmada isterseniz pepi de karşılaştırmaya dahil edebilirim

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
İNİNAL
Birçok gencin tercih ettiği kart aslında çok çok iyi olmasından dolayı değil pazarlama çalışmalarını çok iyi bir biçimde sürdürmesinden dolayıdır.
Ufak bir örnek vermek gerekirse kullanıcıları yıllarca para çekme özelliği istedi ancak onlar kulak tıkayıp yeni kullanıcı çekmek için çalışmaya girdiler e tabi doğal olarak kullanıcı kaybetmeye başlayınca yatırım yapıp para çekme özelliğini getirdiler.Bu özelliği avantaj olarak almayacağım çünkü neredeyse her karta gelmek üzere.
Gamerlar tercih etmeli .
Avantajları
1-Birçok oyun ile anlaşmalı olup oyun içi satın alımlarda indirime gidebiliyor oluşu.
Dezavantajları
PAPARA
Benim oyunla işim olmaz Netflix,Youtube,Spotify Kullanıyorum ve karta da para harcayamam diyorsanız tam size göre bir kart .
Avantajları
2-Kullanım ücreti yok
4-Uygulaması üzerinden gelen güncelleme ile bitcoin benzeri paraya yatırım yapılabilmesi
Dezavantajları

kişisel bloğumdaki konudan alıntıdır paycell de var sitedeki karşılaştırmada isterseniz pepi de karşılaştırmaya dahil edebilirim
Papara da oyun pinleri alımlarında indirim sağlıyor artık uygulama üstünden. İninalin kullanıcı bazında önde olma sebebi tamamen ilk firma oluşundan kaynaklı bence. Tekeldi çünkü. Ama papara şuan açık ara bütün firmalardan önde. Banka hesabı yerine bile kullanılabilecek kadar rahat.

TeknoLocks

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
332
Papara da oyun pinleri alımlarında indirim sağlıyor artık uygulama üstünden. İninalin kullanıcı bazında önde olma sebebi tamamen ilk firma oluşundan kaynaklı bence. Tekeldi çünkü. Ama papara şuan açık ara bütün firmalardan önde. Banka hesabı yerine bile kullanılabilecek kadar rahat.
haklısınız yurt içinde bir numara benim açımdan tek eksisi başka banka hesabından havale eft alamaması. yurt dışı para transferlerinde kullanmak istiyorsanız bir kartı pep kart da dercih edilebilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

İNİNAL
Gamerlar tercih etmeli .
Avantajları
Dezavantajları
PAPARA
Avantajları
2-Kullanım ücreti yok
Dezavantajları

ek olarak papara alacaksan biraz bekle metal kart çıkınca onu al tasarımı çok güzel duruyordu

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
haklısınız yurt içinde bir numara benim açımdan tek eksisi başka banka hesabından havale eft alamaması. yurt dışı para transferlerinde kullanmak istiyorsanız bir kartı pep kart da dercih edilebilir
Evet paparanın tek dezavantajı o. Para yüklemek için kendi banka hesabınızın olması lazım. Ama varsa da mükemmel bir deneyim sunuyor para anında hesaba geçiyor falan. Bütün şirketlerde üyeliğim ve kartım var benim. İninal,papara,tosla,paycell,pep vs. Ve gönül rahatlığıyla söyleyebiliyorum ki içlerinden en rahat kullandığım, en avantajlı bulduğum papara.

Irıs von Everec

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,472
Paparaya kredi kartıyla para yüklenmiyor. Banka hesabıyla yükləmək için de papara hesap ismiyle banka hesap ismi uyuşmazsa para gitmiyor. İninal her ay para kesiyor. İkisi de berbat bence.

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
Paparaya kredi kartıyla para yüklenmiyor. Banka hesabıyla yükləmək için de papara hesap ismiyle banka hesap ismi uyuşmazsa para gitmiyor. İninal her ay para kesiyor. İkisi de berbat bence.
Kredi kartınız varsa neden böyle şirketleri kullanasınız ki :D

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
Papara daha iyi ama ben İşbankası İlk İmza kullanıyorum. Daha iyi ama velinin açması lazım.
Bu da yine ihtiyaç meselesi. Ben mesela şuan sadece netflix ve spotify aboneliklerimden para iadesi almak için kullanıyorum :) Onun dışında zaten kredi kartlarım banka hesaplarım var yani.

RsAli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
41
Papara geri diyorlar doğrumu?

Papara fetö diyorlar doğrumu?

TeknoLocks

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
332
Kredi kartınız varsa neden böyle şirketleri kullanasınız ki :D
netflix eczane vs paramın yarısını geri vermesi güzel bir şey bide kartının tasarımı çok güzel iş bankası maximumun bir kartı var tasarımını ilkokul çocuğuna yaptırmışlar

Papara geri diyorlar doğrumu?

Papara fetö diyorlar doğrumu?
paparanın resmi açıklamasına göre tv100 şantaj yapmış paparaya karalama kampanyası yapmak için öyle bir iddia ortaya attığını yazıyordu açıklamanın ssi:
Amel7w.jpg

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
İninal almak=Paranı bilinçli bir şekilde çöpe atmak
Papara candır.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Papara kullanmanızı öneririm. Limit konusunda daha özgür olursunuz hem de.

[TR]`Spark

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Papara Kullanıyorum Her Konuda Çok Daha iyi eğer 2019 da arkadaşlarımı dinleyip ininal alsaydık büyük ihtimalle pişman olucaktım ailemin karşı çıktiği birşeydi 2021de nerden gördüysem Papara Pep İninal Enparayı araştırdım Papara hoşuma gitti ailemi dinlemedim bu sefer Black Karte başvurdum 1 günde onaylandı ertesi gün ertelendi ondan sonraki gün kuryeye verildi ondan sonraki 2 hafta içinde ise elime ulaştı kurye geldiğinde anneniz/babanızın Olması gerekiyor onların kimlikleri ile işlem yapıyor ama korkmayın üstünüze firma falan açmazlar;)

ReznooW

Asistan
Reaksiyon puanı
368
ininal ile mutluyum şahsen daha hiç yarı yolda bırakmadık