The Forest Kaldırır Mı

Bu konuyu okuyanlar

yasuoprosu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3 GB ram
AMD hd 7350 1 gb
İntel core 2 duo 2.4ghz
Windows 7 64 bit
Öncelikle merhaba steam den the forest aldım ve henüz indirmedim düşük ayarlarda da olsa arkadaşımla girip oynayabilir miyim fps sorun etmiyorum oyun açılsın yeter 4 gb Ram diyor ama 3 GB açmaz mı

RobinT

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
68
Steamde yazıyo min sistem nasıl olmalı diye
Bu sitelerden de bakabilirsin
Bide userbenchmark var

yasuoprosu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Steamde yazıyo min sistem nasıl olmalı diye
Bu sitelerden de bakabilirsin
Bide userbenchmark var
Minimum sistemi okudum Ram hariç hepsi yetiyor 4 gb Ram diyor ama bende 3 GB ram var açılmaz mı

Valvee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
i3 10100f + rx 550 4gb ile 1080p mid ayarlarda 50 fps alıyorum hesap edersiniz.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
3 GB ram
AMD hd 7350 1 gb
İntel core 2 duo 2.4ghz
Windows 7 64 bit
Öncelikle merhaba steam den the forest aldım ve henüz indirmedim düşük ayarlarda da olsa arkadaşımla girip oynayabilir miyim fps sorun etmiyorum oyun açılsın yeter 4 gb Ram diyor ama 3 GB açmaz mı
Ram 1 gb ile kurtarmıyor gibi ama bir açmayı deneyebilirsin kasarsada pek zorlama sistemi.

Son düzenleyen moderatör:

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
3 GB ram
AMD hd 7350 1 gb
İntel core 2 duo 2.4ghz
Windows 7 64 bit
Herkes neden kaldırmaz demiş?

720P'de çok da rahat oynarsın, içindeki kart RAM'den kurtarır.

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
Maksimum 15fps alırsın bence ama zorlama çok fazla dene ama.

Son düzenleyen moderatör:

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Kimin bilmediği belli oluyor gibi, lütfen yanlış yönlendirme yapmayınız.
3 GB ram
AMD hd 7350 1 gb
İntel core 2 duo 2.4ghz
Windows 7 64 bit
Oyunu deneyebilirsin, oyun açılacakta. Oynayabilirsin.

Reaksiyon puanı
7,999
Patatesin patatesinde rahat kaldırmak diyorsanız ok.
Ne anlatıyorsunuz tam olarak? Düşük ayarlarda oynayanlar isteyerek mi oynuyor? Herkes sizin gibi baba parasıyla sistem almadığı için bütçeler el vermiyor doğal olarak düşük ayarlarda veya hiç oynayamıyorlar ne bu küçümseme sevdası kendinize gelin bari bu mübarek aylarda.

Ek olarak 750 Ti açmaz diye yalan atmışsınız düzelttik şimdi de çok bilmiş gibi konuşuyorsunuz. Sizin sisteminiz açmıyorsa ya bilinçsiz kullanıcı olduğunuz için virüs bulaştırdınız ya da driverları kuramadınız. En kötü ihtimalle korsan oynuyorsunuz. İnsanları küçümsemeyi bırakın.

CraYen

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Ne anlatıyorsunuz tam olarak? Düşük ayarlarda oynayanlar isteyerek mi oynuyor? Herkes sizin gibi baba parasıyla sistem almadığı için bütçeler el vermiyor doğal olarak düşük ayarlarda veya hiç oynayamıyorlar ne bu küçümseme sevdası kendinize gelin bari bu mübarek aylarda.

Ek olarak 750 Ti açmaz diye yalan atmışsınız düzelttik şimdi de çok bilmiş gibi konuşuyorsunuz. Sizin sisteminiz açmıyorsa ya bilinçsiz kullanıcı olduğunuz için virüs bulaştırdınız ya da driverları kuramadınız. En kötü ihtimalle korsan oynuyorsunuz. İnsanları küçümsemeyi bırakın.
Dediğim her şeyi deneyime başlı derim. Düşük ayarlar oynanamaz şekilde o yüzden diyorum. O ayarlarda oynayacağıma Minecraft girerim. Bir de baba parası demiş. Kendi burs paramla aldım ben o bilgisayarı. Ve bilinçli bir kullanıcıyım, virüs de bulaştırmadım. Hani doğru şeyleri kaldırmak da iyiymiş. Bilip bilmeden konuşmayın.

Reaksiyon puanı
7,999
Dediğim her şeyi deneyime başlı derim. Düşük ayarlar oynanamaz şekilde o yüzden diyorum. O ayarlarda oynayacağıma Minecraft girerim. Bir de baba parası demiş. Kendi burs paramla aldım ben o bilgisayarı. Ve bilinçli bir kullanıcıyım, virüs de bulaştırmadım. Hani doğru şeyleri kaldırmak da iyiymiş. Bilip bilmeden konuşmayın.
Laflarınızı dikkatle okuyun daha iş hayatına atılmamış, piyasayı doğru dürüst bilmeden insanları gömen biri gibi yazmışsınız. Doğal olarak herkes bunu düşünür bilip bilmeden demişsiniz de.

Ek olarak Low ayarlarda gayette oynanır. Bende GT730'lu eski sistemimde Low ayarlarda bitirdim , şimdi yeni sistemimde de full ayarlarda bitirdim ve iki türlü de çok zevk aldım Forest'dan. Kibirinizi bir kenara bırakıp arkadaşlarınızla eğlenerek oynadığınız zaman grafiklere takılmıyorsunuz bile.

Valvee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
O sistemle kıyasla mı yapılır hiç arkadaşın sistemine bakın. Sistemimle övünmek istiyorum diyorsanız söyleyin överiz girmeyin bu ayaklara.
1.öyle bir amacım yok yardımcı olmak için dedim
2.ben böyle bir sistemle 50 fps alıyorsam sizinki düşük fps verir dedim
3.Nereden böyle bir kanıya vardınız da öyle bir cümle kurdunuz yazmadan önce düşünürseniz sevinirim