Güncellemeyi Iptal Etmek Zorunda Kaldım Ve Şimdi Bilgisayarı Açamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

sw2341

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bilgisayarımı yeniden başlatırken bir güncelleme geldi %12 de takılı kaldı zamanım olmadığından iptal etmek istedim ve kasanın kapatma tuşuna 10 saniye basılı tuttum kapandı tekrar açtığımda ise siyah bir ekran ve altında "bilgisayarınızda yapılan değişiklikler geri alınıyor" yazıyor ve yaklaşık 2 saattir bu şekilde kaldı. sistemim win10 lütfen yardımcı olur musunuz ne yapsam düzelir

Pain_

Doçent
Reaksiyon puanı
656
Allah ım sabır ver neden öyle birşey yaptın ki madem işin var kalksaydın bilgisayar ın başından hadi o işlemden geçse hasarlı win 10 olur temiz kurulum yap.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Özellikle kapatmayınız diye yazı çıkıyor güncellerken. Format atmanız gerekebilir. Yada güvenli modda açıp onarmaya çalışın.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
bilgisayarımı yeniden başlatırken bir güncelleme geldi %12 de takılı kaldı zamanım olmadığından iptal etmek istedim ve kasanın kapatma tuşuna 10 saniye basılı tuttum kapandı tekrar açtığımda ise siyah bir ekran ve altında "bilgisayarınızda yapılan değişiklikler geri alınıyor" yazıyor ve yaklaşık 2 saattir bu şekilde kaldı. sistemim win10 lütfen yardımcı olur musunuz ne yapsam düzelir
Keşke kapatmasaydın bekleseydin onarmaya çalış.

Castaft

Doçent
Reaksiyon puanı
900
Güncelleme yaparken orada boşuna bilgisayarınızı kapatmayın yazmıyorlar şu yazıları dinleyin artık. Genelde kurtarması zor olur temiz kurulum yapmanız gerekebilir.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Güncelleme yaparken orada boşuna bilgisayarınızı kapatmayın yazmıyorlar şu yazıları dinleyin artık. Genelde kurtarması zor olur temiz kurulum yapmanız gerekebilir.
Ben 2 saat güncellemeye bile razıyım hep böyle olduğu zaman saat kaç olursa olsun bekliyorum.