No On Tadı Nasıl Yeni Bir Türk Yapımı Kolamı?

Bu konuyu okuyanlar

KralTektir

Asistan
Reaksiyon puanı
258
Bence güzel kola gibi bir şey.
Bazıları gazoz gibi diyolar bazıları kola bende anlamadım hiç içmedim kendisini sadece ismini duydum spor programlarındada yorumcuların önünde durup kimse içmez ve sadece kutu şovu olduğunu düşündüğüm türk yapımı bir içecek

KralTektir

Asistan
Reaksiyon puanı
258
Bazıları gazoz gibi diyolar bazıları kola bende anlamadım hiç içmedim kendisini sadece ismini duydum spor programlarındada yorumcuların önünde durup kimse içmez ve sadece kutu şovu olduğunu düşündüğüm türk yapımı bir içecek
Sadece yanındaki kupada ne var bilmiyorum ağızları kuruyunca onu içiyorlar oda muhtemeln su

NickChicken

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596
Yaşanılarak anlaşıla bilinecek bir şeyi biz nasıl anlatalım?

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Daha az önce içtim cıktı çıkalı epeyi içtim içiyorum tadı evet biraz kola gibi ama test ettim koladan daha fazla ferahlattı...

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
En iyisi hiç içmemek hacı, içtikçe fena bağımlılık yapiyor, cola icmeden duramiyodum , 1 ay felan içme sonra nefret etmeye basliyosun, 7-8 yıldır icmiyorum ben

KralTektir

Asistan
Reaksiyon puanı
258
Benimde aklıma geldi bende yarın no on denicem beğenirsem içerim artık cola devri biter diyenlerde varda cola asla bitmez küçücük no on mu bitircem koskoca colayı 2,5 litlerik çıksın torkucular torku fabrikasının kapısına dayanır :D

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
En iyisi hiç içmemek hacı, içtikçe fena bağımlılık yapiyor, cola icmeden duramiyodum , 1 ay felan içme sonra nefret etmeye basliyosun, 7-8 yıldır icmiyorum ben
Bide hararetini aliyor, susuzluğunu daha çok artırıyor

KralTektir

Asistan
Reaksiyon puanı
258
Ben sadece yemek yerken bide cips veya bişi izlerken oyun oynarken cola içerim normal hayatta açıp içmiyorum no on bakcam bende
Mesaj otomatik birleştirildi:

en iyisi redbull
günde 2 kutu içerim genelde
Bende içiyordum eskiden ama bıraktım kaçırınca ipi bağımlılık hi guys diyor

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
Ben sadece yemek yerken bide cips veya bişi izlerken oyun oynarken cola içerim normal hayatta açıp içmiyorum no on bakcam bende
Bağımlılık yapıyor iste, vücuda zerre faydasi yokturki, illam icmekmi istiuosun yemekte felan ? Al 2kg portakal, züccaciye den sıkacak al , elinle sık, makina zor temizlemesi,

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177
Benimde aklıma geldi bende yarın no on denicem beğenirsem içerim artık cola devri biter diyenlerde varda cola asla bitmez küçücük no on mu bitircem koskoca colayı 2,5 litlerik çıksın torkucular torku fabrikasının kapısına dayanır :D
Aynen ?

Bella Ciao

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,193
bazı özel günlerde daha sert icecekler içerim fakat.
en fazla içtiğim sanırım su ve redbull son günlerde şalgam

KralTektir

Asistan
Reaksiyon puanı
258
Bağımlılık yapıyor iste, vücuda zerre faydasi yokturki, illam icmekmi istiuosun yemekte felan ? Al 2kg portakal, züccaciye den sıkacak al , elinle sık, makina zor temizlemesi,
Bizde meyve sıkma makinesi var eskiden çok sıkardık şimdi dolapta kış gelince portokal Mandalina suyu sıkılır yazın karpuz suyu :)

bazı özel günlerde daha sert icecekler içerim fakat.
en fazla içtiğim sanırım su ve redbull son günlerde şalgam
Redbull bırak bence bende bıraktım ipin ucunu kaçırınca bağımlılık hi guys diyor

vigilantemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,537
Güzel bir içecek, benim aldığım tada göre tamamen doğal bir içeriği var, tavsiye ederim.

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177
Bende de kolayla ilişkim çiftlerin ilişkindin farkı kalmadı ??? bir küs bir barış sevgilim olsa valla beni bu yüzden bırakır kıskanır benimle niye bu kadar küsüp barışmıyorsun diye ???

Bella Ciao

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,193
Bizde meyve sıkma makinesi var eskiden çok sıkardık şimdi dolapta kış gelince portokal Mandalina suyu sıkılır yazın karpuz suyu :)

Redbull bırak bence bende bıraktım ipin ucunu kaçırınca bağımlılık hi guys diyor
yok ya 13 senedir içerim
yazın 1 karpuzu sıkmış 5 şişe yapmıştım 2 gün sorna hepsi bozulmuştu

KralTektir

Asistan
Reaksiyon puanı
258
No on şimdi tattım iftar ile birlikte iftardan kalktım şimdi diyeceğim o ki biraz ekşi biraz kolayı anımsatan güzel bir içecek idi ferhalatıyor herkese öneririm fikir verenler cevaplayanlar için tüm üyelere teşekkür ederim