2000 TL Civarı Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

melanieackerman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Herkese merhaba öncelikle. Annem için telefon bakıyorum ama bir türlü karar veremedim. Kendisi şu anda iphone se 1.nesil kullanıyor ama bazı sıkıntılar yaşamaya başladı o yüzden ekranı çok küçük olmayan, kasma yapmayacak ve mümkünse 2000 TL yi geçmeyecek bir telefon önerebilir misiniz? Kamera falan çok önemli değil Whatsapp ve Bundle haricinde kullandığı başka uygulama yok diyebilirim. Eğer bu fiyata istediğin özelliklerde telefon bulman çok zor derseniz 2.el de bakabilirim sorun değil. Her türlü öneriye açığım şimdiden teşekkürler.

melanieackerman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
çok teşekkür ederim önerilerinizi inceleyeceğim :)

umit4421

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,110
2000tl bütçe ile sıfır çok iyi telefonlar yok. En iyisi 2.ellere bakmanız. S8-S9 P20 olabilir.

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
Herkese merhaba öncelikle. Annem için telefon bakıyorum ama bir türlü karar veremedim. Kendisi şu anda iphone se 1.nesil kullanıyor ama bazı sıkıntılar yaşamaya başladı o yüzden ekranı çok küçük olmayan, kasma yapmayacak ve mümkünse 2000 TL yi geçmeyecek bir telefon önerebilir misiniz? Kamera falan çok önemli değil Whatsapp ve Bundle haricinde kullandığı başka uygulama yok diyebilirim. Eğer bu fiyata istediğin özelliklerde telefon bulman çok zor derseniz 2.el de bakabilirim sorun değil. Her türlü öneriye açığım şimdiden teşekkürler.
azıcık artıtıp m21 alınabilir bence onun dışında tcl 10L

melanieackerman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
teşekkürler tavsiyeleriniz için :) ufak bir sorum olacak sizce telefon fiyatları önümüzdeki zamanlarda düşer mi şimdi mi alayım yoksa beklemeli miyim?

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
teşekkürler tavsiyeleriniz için :) ufak bir sorum olacak sizce telefon fiyatları önümüzdeki zamanlarda düşer mi şimdi mi alayım yoksa beklemeli miyim?
Tüm elektronik cihazlar olduğu gibi telefonlar da dövize bağlı. Bence şimdiden almaya bakın. İleri dönemlerde şimdiki kadar ucuz telefon bulamayabilirsiniz. Bu fiyat bandı için de önerim TCL 10L. Fiyatına göre donanımı gayet iyi.

melanieackerman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Düşmez şimdi almalısın.
anladım sağolun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tüm elektronik cihazlar olduğu gibi telefonlar da dövize bağlı. Bence şimdiden almaya bakın. İleri dönemlerde şimdiki kadar ucuz telefon bulamayabilirsiniz. Bu fiyat bandı için de önerim TCL 10L. Fiyatına göre donanımı gayet iyi.
evet dediğiniz gibi birkaç gün içinde TCL alacak gibiyim baktıklarım arasında fiyat performans olarak en iyisi o gibiydi neredeyse hiç kötü yorum görmedim annemi de tatmin edeceğini düşünüyorum sağolun

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
Realme 7 2700 den 2800 oldu şimdi ortalama 2900 (2750 satan var ben ortalama dedim yanlış anlama) bence bekleme

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
TCL 10L öneririm.

Son mesajlar