Black Mesa Kaç Fps Alırım?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
120
İntel i7 7. Nesil (Ekran Kartı İşlemcide)
8 GB Ram
240 GB SSD
Dizüstü bilgisayar
Black Mesa Ultra kaldırmaz çünkü oyunun sistem gereksinimleri en az 4gb ekran kartı istiyor, dolayısıyla ultra beklemiyorum ama orta ayarlarda kasmadan oynar mıyım? Kaç fps alırım?

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
İ7 7.Nesiller ve senin bir notebookun olduğunu düşündüğüm için, genel olarak Intel HD Grafik 620 bulunur. Yoksa bu yaptığın cidden ayıp. Nereden bilelim GPU'nun ne olduğunu biz. İnsan bir tam modelini belirtir işlemcinin :D.

Reaksiyon puanı
120
Ya kral kusura bakma bir yarışmada ödül olarak mevcut. APU sistem ama insan cahil olunca şey falan diyor. "Madem işlemci i7 ise ekran kartı iyidir" kusura bakma GPU yazmamışlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya benim için sorun şu. Kasmasın, ama en düşük olunca parlaklık sorununda etraf gözükmüyor ondan diyorum yani. Yoksa kasmasın ben her şekilde oynarım.

Anladım sağol, en sonda adam oynanabilir yazmış. Şimdi kaldı geriye çok çalışmak :)

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
Ya kral kusura bakma bir yarışmada ödül olarak mevcut. APU sistem ama insan cahil olunca şey falan diyor. "Madem işlemci i7 ise ekran kartı iyidir" kusura bakma GPU yazmamışlar.

Ya benim için sorun şu. Kasmasın, ama en düşük olunca parlaklık sorununda etraf gözükmüyor ondan diyorum yani. Yoksa kasmasın ben her şekilde oynarım.

Anladım sağol, en sonda adam oynanabilir yazmış. Şimdi kaldı geriye çok çalışmak :)
Bol şanslar.