GTA 5 Telefonlara Geliyor!

Bu konuyu okuyanlar

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Çok fazla oynanan ve popüler olan oyunun herkes telefonlara gelmesini istiyordu, ve gerçek oldu.

Grand Theft Auto 5, Xbox Game Pass'te bulut oyunları için de önemli bir şeyi temsil edebilir. Özellikle GTA 5 Online için de geçerli.

Grand Theft Auto 5’in Xbox’ın bulut oyun hizmetlerine eklenebilirse, Rockstar’ı Red Dead Redemption 2’yi Game Pass’a ekletmeyi düşünebilir, umarız ki kendisi de muadili Red Dead Online’ı çıkarmayı dener.

Ayrıca bulut üzerinden GTA 5 oynamanın, Microsoft'un geçen ay Xbox Game Pass için test ettiği bir özellik olan 1080p görüntü kalitesinde olacağını düşünüyoruz. Şu anda, Game Pass aracılığıyla bulut oyunları 720P çözünürlük ile kısıtlı. Bu, daha küçük ekranlarda çok kötü olmayacak, ancak bir akıllı telefon veya tabletten daha büyük bir cihazda oynatırken kesinlikle görüntü kalitesinde bozulma olduğunu hissedebileceğiz.

Eratosthenes

Müdavim
Reaksiyon puanı
860
Benim telefona yüklenmeyeceğine göre sorun yok

ember_moon7

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,177
Bilgisayarda çok alan kaplayan bir oyun, mobile gelirse en az 15 GB bir alan kaplar ve RAM canavarı bir cihaza ihtiyaç duyar. O yüzden, geleceğini pek sanmıyorum. Gelirse de bulut tabanlı sistem ile geleceğini tahmin ediyorum.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Bilgisayarda çok alan kaplayan bir oyun, mobile gelirse en az 15 GB bir alan kaplar ve RAM canavarı bir cihaza ihtiyaç duyar. O yüzden, geleceğini pek sanmıyorum. Gelirse de bulut tabanlı sistem ile geleceğini tahmin ediyorum.
GTA 5 RAM değil işlemci ve ekran kartına ihtiyaç duyar. Gerekirse 64 GB Ram olsun, kalitesiz bir işlemci ve kart ile oyunu oynayamazsın. Ama 4 GB Ram olsun, içinde bir A14 ya da Snapdragon 888 olsun. Oynatır o telefon.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Tamam GTA 5 telefonlara çıktı. Şimdi sıra GTA 6'da. :D Daha bilgisayara falan çıkmadı ama yinede bekleyeceğim. :p
Bence 8 yıl fazla bile geciktiler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Rizelimapper53,
İnşallah 15 GB yer kaplar diyelim bence, bunun 30 ya da bilgisayar versiyonundaki gibi 90 GB olma ihtimalini unutmayalım ???
Yalnız, Ios'a çıkarsa boyutu daha büyük olacak bunun ?

Son düzenleme: