Sdn yi seviyorum.

alacam

Asistan
20 Şubat 2008
243
0
0
Sdn yi deli gibi ölesiye sviyorum.bu bir suçsa ben dünyadaki en fazla suç işleyen kişi olurum..:)

eray045

Rektör
12 Nisan 2008
12,600
250
243
gündüz öle demiyodun ama
üyeliğim açılmazsa kimseye tavsiye etmicem falan filan :p

CZC

Profesör
26 Ağustos 2008
1,519
1
0
"Bu ne sevgi ahh bu ne ızdırap" diye bir şarkı var eskilerde..
O geldi aklıma nedense..
Bu çocuğun durumu da Artema reklamına döndü:
Aç-kapa-aç-kapa :)

Üyecik olmaktan kurtulmak için baya bi benzin yaktı, ama radara yakalandı :)
Birazcık çözdüysem Alacam susmaz ;)

CZC

Profesör
26 Ağustos 2008
1,519
1
0
Yazarken bi ayak frende olsun derim.
Arkadaşa müebbet vermemişler, bir haftalık istirahatle kurtarmış :)

Hani dönünce sizin adınıza da kompliman başlıkları açılır filan ;)

buraqq

Profesör
13 Mart 2008
1,548
6
218
kızmayın abileri benim de oluyordu böyle bende gitcem diyodum ama burdayım. ferit abi valla az konumu kitlemedin... biraz düşün alaçam hem biz artık büyüdük. biz kilit yemiyor azar işitmiyoruz:) ilerde sen de büyücen:)

hyau

Öğrenci
13 Şubat 2008
26
0
0
SDN'ye ilk yazdığım mesaj kilitlenmişti. Neden ? forum kuralları gereği mesaj başlığındaki kelimelerin ilk harfleri büyük olmalıymış.

Konu başlığımda "gpedit.msc" Bunun ilk harfi büyük yazılmaz ki! Bunları da bilemeyen insanlardan bana fayda gelmez dedim ve aylarcada uğramadım. Şimdi niye burdayım? Geçen sürede üye sayısı artmış.......?

yusufsan21

Dekan
27 Eylül 2008
6,978
35
228
hepimiz seviyoruz. Sevmesek akşama sayfa sayfa dolaşmayız.
Ne gerek var canım konu açmanın. :)

yusufsan21

Dekan
27 Eylül 2008
6,978
35
228
SDN'ye ilk yazdığım mesaj kilitlenmişti. Neden ? forum kuralları gereği mesaj başlığındaki kelimelerin ilk harfleri büyük olmalıymış.

Konu başlığımda "gpedit.msc" Bunun ilk harfi büyük yazılmaz ki! Bunları da bilemeyen insanlardan bana fayda gelmez dedim ve aylarcada uğramadım. Şimdi niye burdayım? Geçen sürede üye sayısı artmış.......?

Sana kızgın bir mod. rastgelmiş. Yoksa başlığı düzeltdirdi o kadar.
Neyse hayırlısı olsun dönmüşsün işte.

Rom.

Rektör
Emektar
11 Aralık 2008
15,332
177
243
kızmayın abileri benim de oluyordu böyle bende gitcem diyodum ama burdayım. ferit abi valla az konumu kitlemedin... biraz düşün alaçam hem biz artık büyüdük. biz kilit yemiyor azar işitmiyoruz:) ilerde sen de büyücen:)

BAn YEmişşş :D