Far Cry 5 ve Far Cry 4 Gold Edition'ları almaya değer mi?

Bu konuyu okuyanlar

ftlX

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Selamünaleyküm. Fiyatlar aşağıdaki gibi Gold Edition'da verdiği DLC'ler almaya değer mi? Yoksa oyunların normallerini alıp geçeceğim.

Far Cry 4 = 40,50 TL
Far Cry 4 Gold Edition = 67,25 TL
Far Cry 5 = 53,80 TL
Far Cry 5 Gold Edition = 81 TL

ftlX

Asistan
Reaksiyon puanı
82
FarCry 5'e 8-9 saat tahammül edebildim. Oyun sıktı bir süre sonra.
Far cry formülünü ara vererek oynayınca sarıyor beni. Kişiden kişiye değişir evet. 3'ü çok sevmiştim oynayalıda baya oldu biraz özledim. Açıkçası.

404 Error

Müdavim
Reaksiyon puanı
12,506
@ftlX, Evet Far Cry 3 çok güzeldi hala da güzel geliyor bana. Far Cry 5 de grafik iyi ve çok yer kaplıyor ama çoğunlukla aynı şeyleri yapıyorsun. Yeni oyunlarda, bazılarında grafik iyi oynanış kötü olabiliyor. ?
Mesela Far Cry 2 de olan bir kaç güzel detayı bile sonraki oyunlardan kaldırdılar. Aşağıdaki videoda görebilirsin.

Kısaca eskilerinde grafik detaylı değil ama oynanış detaylı ve az yer kaplıyor. Yenilerin de ise tam tersi olabiliyor. Yani bana göre öyleler, bazı oyunlar.

ftlX

Asistan
Reaksiyon puanı
82
@ftlX, Evet Far Cry 3 çok güzeldi hala da güzel geliyor bana. Far Cry 5 de grafik iyi ve çok yer kaplıyor ama çoğunlukla aynı şeyleri yapıyorsun. Yeni oyunlarda, bazılarında grafik iyi oynanış kötü olabiliyor. ?
Mesela Far Cry 2 de olan bir kaç güzel detayı bile sonraki oyunlardan kaldırdılar. Aşağıdaki videoda görebilirsin.

Kısaca eskilerinde grafik detaylı değil ama oynanış detaylı ve az yer kaplıyor. Yenilerin de ise tam tersi olabiliyor. Yani bana göre öyleler, bazı oyunlar.
Peki dlcleri önerir misin?

404 Error

Müdavim
Reaksiyon puanı
12,506
@ftlX, Gold Edition olanları sordun sanırım. Onlarda az ve kısa görevler falan ekliyor sadece. İncelemelere göre de pek beğenilmemiş zaten. Eklediği şeyler o DLC listesindekilerinden bazıları herhalde. Bence pek değmez. Tabii ki karar senin. Belki normal versiyonunu alıp, artan para ile başka oyun alınabilir.
Aşağıdaki yerlerde yazıyor zaten. Gold Edition'e para vermeye değmez bence.

ftlX

Asistan
Reaksiyon puanı
82
@ftlX, Gold Edition olanları sordun sanırım. Onlarda az ve kısa görevler falan ekliyor sadece. İncelemelere göre de pek beğenilmemiş zaten. Eklediği şeyler o DLC listesindekilerinden bazıları herhalde. Bence pek değmez. Tabii ki karar senin. Belki normal versiyonunu alıp, artan para ile başka oyun alınabilir.
Aşağıdaki yerlerde yazıyor zaten. Gold Edition'e para vermeye değmez bence.
Bende öyle düşünmeye başladım yani far cry 4'te beğenilen tek dlc yeti avlama onada ahireten para vermek pek mantıklı gelmiyor.Far cry 5 'te de hiçbiri beğenilmemiş almamaya daha yakınım şuan gold editionları. Sağol.

404 Error

Müdavim
Reaksiyon puanı
12,506
@ftlX, Önemli değil. ? Eğer bu oyundaki gibi almaya değmiyorsa DLC'ler, almamak en mantıklısı. Artan para ile başka oyun alınabilir dediğim gibi. Ben hiç bir zaman boşuna veya boş bir şeye para vermem.
Far Cry 4 ve 5'deki Gold Edition'lara da para vermem.

ftlX

Asistan
Reaksiyon puanı
82
@ftlX, Önemli değil. ? Eğer bu oyundaki gibi almaya değmiyorsa DLC'ler, almamak en mantıklısı. Artan para ile başka oyun alınabilir dediğim gibi. Ben hiç bir zaman boşuna veya boş bir şeye para vermem.
Far Cry 4 ve 5'deki Gold Edition'lara da para vermem.
Dlcsi iyi oyunlar nadir witcher 3 gibi hepsi için geçerli olmasada bazen nadir oyunlarda dlcleri çok iyi oluyor.