Turkcell Game+'dan GeForce Now hakkında gelen mail - Yurtdışı kullanıcılara duyurulur!

Bu konuyu okuyanlar

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,840
Selam arkadaşlar, herkese iyi forumlar. Bildiğiniz üzere NVIDIA, global oyunculara gönderdiği mailde 1 yıllık 50 TL fiyatlandırma için Game+ servisinde kullanılmak üzere kod gönderileceğini açıkladı.

Konuyla ilgili ne yazık ki Game+ servisinin ne bir açıklaması, ne de bir duyurusu var. Kaldı ki sitelerindeki Bize Ulaşın kısmı bile tamamen bize ulaşmayın havasında. 1 hafta önce attığım mailime, dün Twitter'dan özel mesaj atmasam daha uzunca bir süre cevap alamazdım muhtemelen.

Her neyse, eğer global sunucuda ücretli üyeyseniz, 19 Mart'tan itibaren global hesabınızı iptal etmeniz lazım. Akabinde NVIDIA size 50 TL ücretli abonelik için bir promosyon kodu gönderecek. Buraya kadar sorun yok.

Eğer şu an Game+ üyesi olup, bu kodu da mevcut hesabınıza girdiniz diyelim. İşte o zaman bu hakkınız kayboluyor. Bu soruyla ilgili hiçbir açıklama olmadığı için ben sordum ve cevabını ekliyorum. Özet olarak; 1 yıl süreli aylık 50 TL fiyatlandırma promosyon kodunu Game+'da YENİ ÜYELİKLE aktif edebiliyorsunuz.

Game+'ın maili:

Merhaba,

Nvidia global founders(kurucu üyelerinin) ücretli abonelik satın alan kullanıcıların Game+ geçiş yaparak GeForce NOW powered by GAME+’a 1 yıl boyunca aylık 49,90 TL ücret ile premium olarak erişebilecekler.

Bu konu ile ilgili NVIDIA, kullanıcılarına bir e-posta göndermiştir. 19 Mart–30 Nisan 2021 tarihleri arasında NVIDIA’daki üyeliğini sonlandıran üyeler; üyeliklerinin iptali ardından, yukarıda sunulan teklif için size özel hazırlanmış bir promosyon kodu gönderilecek. www.gameplus.com.tr adresi üzerinden tekrar yeni kayıt olarak promosyon kodunu 31 Mayıs 2021 tarihine kadar aktifleştirebileceksiniz. Eğer NVIDIA üyeliğinize devam etmek istiyorsanız bir işlem yapmayın. Founders üyeliğiniz devam edecektir ve 3 Mayıs 2021 tarihinde veya daha sonra NVIDIA üzerinden devam eden üyelere yeniden faturalandırma devam edecektir. Bu özel teklif NVIDIA tarafından sunulmaktadır ve kapsamı ücretli paket alan kullanıcıları kapsamaktadır. Hali hazırdaki Basic(ücretsiz) aboneliği olan kullanıcıları kapsamamaktadır.

Konu ile ilgili daha detaylı sorular için NVIDIA’nın ilgili kullanıcılara yolladığı e-postada yer alan linkten ulaşabilirsiniz.

GAMEPLUS

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Selam arkadaşlar, herkese iyi forumlar. Bildiğiniz üzere NVIDIA, global oyunculara gönderdiği mailde 1 yıllık 50 TL fiyatlandırma için Game+ servisinde kullanılmak üzere kod gönderileceğini açıkladı.

Konuyla ilgili ne yazık ki Game+ servisinin ne bir açıklaması, ne de bir duyurusu var. Kaldı ki sitelerindeki Bize Ulaşın kısmı bile tamamen bize ulaşmayın havasında. 1 hafta önce attığım mailime, dün Twitter'dan özel mesaj atmasam daha uzunca bir süre cevap alamazdım muhtemelen.

Her neyse, eğer global sunucuda ücretli üyeyseniz, 19 Mart'tan itibaren global hesabınızı iptal etmeniz lazım. Akabinde NVIDIA size 50 TL ücretli abonelik için bir promosyon kodu gönderecek. Buraya kadar sorun yok.

Eğer şu an Game+ üyesi olup, bu kodu da mevcut hesabınıza girdiniz diyelim. İşte o zaman bu hakkınız kayboluyor. Bu soruyla ilgili hiçbir açıklama olmadığı için ben sordum ve cevabını ekliyorum. Özet olarak; 1 yıl süreli aylık 50 TL fiyatlandırma promosyon kodunu Game+'da YENİ ÜYELİKLE aktif edebiliyorsunuz.

Game+'ın maili:
Sence founders hesabımı ne zaman iptal etmeliyim? Yurtdışı modundan pek memnun değilim ama paketimi tamamen kullanmak istiyorum.

ember_moon7

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,177

Game+'ın maili:
GeForce Now, Game+ ile keşke abonelik yapmasaydı :/ 1 senelik 70'den 50'ye düşürmek biraz mantıksız geldi. Biraz daha indirseler alınabilir bir fiyat olur (bence). Bu arada abi, güzel haber olmuş, ellerine sağlık.

gwyndarksouls

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben gfn de foundersım. Hesabımı downgrade etmem yeterli mi gameplus'tan mail gelmesi için yoksa başka bir işlem yapmam gerekir mi ? Teşekkür ederim şimdiden.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Geforce Now paramı iade etti, çatur çutur yiyorum. 30 Nisanda iptal edip Game+ ya geçeceğim 2 aylığına.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dünyanın en ucuz Geforce Now'unu kullanacağım ???

Hem de muhteşem bir deneyim ile.