Macbook Pro M1 oyun yapmak için iyi mi ?

Bu konuyu okuyanlar

ardak_23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Burada olay bence senin hangi işletim sistemine ihtiyaç duyacağın. Windows için oyun geliştireceksen macOS bir bilgisayar kullanamazın. Mobil oyun geliştirmek istiyorsan macOS kullanabilirsin tabi. Ek olarak, Pro'ya o kadar para verme. Air 16-512 olanına yönel derim.

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
Professyonel takılmayacağına göre, gerek yok bunu almaya.

ardak_23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Burada olay bence senin hangi işletim sistemine ihtiyaç duyacağın. Windows için oyun geliştireceksen macOS bir bilgisayar kullanamazın. Mobil oyun geliştirmek istiyorsan macOS kullanabilirsin tabi. Ek olarak, Pro'ya o kadar para verme. Air 16-512 olanına yönel derim.
hem mobile hem de pc ye oyun geliştirecem
Mesaj otomatik birleştirildi:

hem mobile hem de pc ye oyun geliştirecem
tabi ilk amacım mobile geliştirmek

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Sen bu ürünü aldığın zaman minimum 4-5 sene kullanacaksın. O yüzden tercihini ona göre yap. Şimdi macOS bir sistemde Windows için oyun geliştiremezsin. Birde bir anlık heves ile MacBook almamaya dikkat et. 1-2 ay sonra pişman olma yani. Özetle, Windows için oyun geliştireceksen Windows bir PC'ye yönel ama o Monster olmasın. Yeni işlemciler gelsin onları bekle.

ardak_23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
t
Sen bu ürünü aldığın zaman minimum 4-5 sene kullanacaksın. O yüzden tercihini ona göre yap. Şimdi macOS bir sistemde Windows için oyun geliştiremezsin. Birde bir anlık heves ile MacBook almamaya dikkat et. 1-2 ay sonra pişman olma yani. Özetle, Windows için oyun geliştireceksen Windows bir PC'ye yönel ama o Monster olmasın. Yeni işlemciler gelsin onları bekle.
teşekkürler

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
Bence windows daha rahat geliştirirsin bana sorarsan

Son mesajlar