Galatasaray'dan Bir Younes Belhanda Geçti...

Bu konuyu okuyanlar

slui.exe

Not against spontaneous decisions, one night only
Reaksiyon puanı
300

Galatasaray'dan Bir Younes Belhanda Geçti...​

Galatasaray'ın 10 numarası Belhanda sözleşmesi tek taraflı fesh edildi taraftarların bir çoğu kararı doğru bulurken bir çoğu yanlış bir karar olduğunu düşünüyor
Sana mı kaldı Yönetimi eleştirmek ?
Galatasaray'ın kaptanları Muslera ve Arda bile buna cesaret edemezken Belhanda kimsenin yapmadığını yapıp Yönetimi sert bir tavırla eleştirerek sözleşmesi tek taraflı fesh edildi neden Belhanda böyle yaptı
1-Gerçekten Galatasaray'ı çok seviyor
2-Zaten 2.5 ay sonra yokum istediğimi söylerim dedi
Taraftarlar neden Belhanda'yı sevmiyor
1-Snijder'dan kalan 10 numaralı formayı giymesi
2- İnatçı olması laf dinlememesi buna örnek Selçuk İnan ile frikik kavgası

Pes Dedirtti
31 Sarı Kart 4 Kırmızı Kart genellikle Derbi maçlarındaki sert oyunu yüzünden kart gören Belhanda Fenerbahçe 1-3 Galatasaray (23.02.2020) Maçında TD Terim kırmızı kart görmesin diye oyundan çıkarken kırmızı kart görerek Pes Dedirtti

sizin görüşleriniz nedir ben kendi görüşlerimi kısaca özet geçtim
Sizce takımdan sözleşmesi fesh edilerek gönderilmesi doğru karar mı

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299

Galatasaray'dan Bir Younes Belhanda Geçti...​

Galatasaray'ın 10 numarası Belhanda sözleşmesi tek taraflı fesh edildi taraftarların bir çoğu kararı doğru bulurken bir çoğu yanlış bir karar olduğunu düşünüyor
Sana mı kaldı Yönetimi eleştirmek ?
Galatasaray'ın kaptanları Muslera ve Arda bile buna cesaret edemezken Belhanda kimsenin yapmadığını yapıp Yönetimi sert bir tavırla eleştirerek sözleşmesi tek taraflı fesh edildi neden Belhanda böyle yaptı
1-Gerçekten Galatasaray'ı çok seviyor
2-Zaten 2.5 ay sonra yokum istediğimi söylerim dedi
Taraftarlar neden Belhanda'yı sevmiyor
1-Snijder'dan kalan 10 numaralı formayı giymesi
2- İnatçı olması laf dinlememesi buna örnek Selçuk İnan ile frikik kavgası

Pes Dedirtti
31 Sarı Kart 4 Kırmızı Kart genellikle Derbi maçlarındaki sert oyunu yüzünden kart gören Belhanda Fenerbahçe 1-3 Galatasaray (23.02.2020) Maçında TD Terim kırmızı kart görmesin diye oyundan çıkarken kırmızı kart görerek Pes Dedirtti

sizin görüşleriniz nedir ben kendi görüşlerimi kısaca özet geçtim
Sizce takımdan sözleşmesi fesh edilerek gönderilmesi doğru karar mı
Yüzde yüz doğru bir karar hatta geç bile kalındı.Bu karara tepki koyanlar neyin kafasını yaşıyor gerçekten merak ediyorum.Adam her maç 10 tane top kaybı yapıyor,koşmuyor,devamlılığı yok bu adamın gitmesini utanmadan sıkılmadan yanlış olduğunu iddia ediyorlar.Maalesef bu ülkede futbolu bilen ve çok iyi yorumlayan insan fazla değil.

slui.exe

Not against spontaneous decisions, one night only
Reaksiyon puanı
300
Yüzde yüz doğru bir karar hatta geç bile kalındı.Bu karara tepki koyanlar neyin kafasını yaşıyor gerçekten merak ediyorum.Adam her maç 10 tane top kaybı yapıyor,koşmuyor,devamlılığı yok bu adamın gitmesini utanmadan sıkılmadan yanlış olduğunu iddia ediyorlar.Maalesef bu ülkede futbolu bilen ve çok iyi yorumlayan insan fazla değil.
Kesinlikle haklısın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizce Belhanda yerine kadar kim oynamalı bana göre Gedson Fernandes oyanamalı

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Kesinlikle haklısın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizce Belhanda yerine kadar kim oynamalı bana göre Gedson Fernandes oyanamalı
Benim kafamdaki Gs kadrosu:Sistem 4-2-3-1 Kale:Muslera Savunma:Yedlin Donk Marcao Saracchi Orta saha:savunmanın önünde Taylan-Emre kılınç Sol kanat Kerem Aktürkoğlu Sağ kanat Oğulcan Forvet arkası Feghouli tek santrafor Muhammed