Samsung apk uygulama yüklenemedi sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Yusuf215

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Öncelikle merhaba cihaz Samsung galaxy tab4 4.4.1 model
Çoğu apk uygulamada indirdikten sonra kurarken "Uygulama yüklenemedi" hatasi alıyorum
Ayni şey google play içinde geçerli çoğu uygulamayi,oyunu indirirken "Bu uygulama sd kart veya usb depolama alaniniza indirilemiyor" diye bir hata aliyorum Çözümünü bilen varsa yazabilirmi çok sevinirim =)

DIPNOT: format atmayi,uygulamayi silip tekrar yüklemeyi,bazi dosya yönetici uygulamalarla denendi çalışmıyor.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Cihazın desteklenmiyor olabilir.

Yusuf215

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Cihazın desteklenmiyor olabilir.
Bilmiyorum ama illaki 1-2 tanesini desteklemesi lazım 25 tane oyun denedim kücük büyük hicbiri olmuyor çözüm bulunamassa yeni cihaz alicagim

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
Öncelikle merhaba cihaz Samsung galaxy tab4 4.4.1 model
Çoğu apk uygulamada indirdikten sonra kurarken "Uygulama yüklenemedi" hatasi alıyorum
Ayni şey google play içinde geçerli çoğu uygulamayi,oyunu indirirken "Bu uygulama sd kart veya usb depolama alaniniza indirilemiyor" diye bir hata aliyorum Çözümünü bilen varsa yazabilirmi çok sevinirim =)

DIPNOT: format atmayi,uygulamayi silip tekrar yüklemeyi,bazi dosya yönetici uygulamalarla denendi çalışmıyor.
Ben şu uygulama ile "uygulama yüklenemedi"hatası aldığım apkları kurabiliyorum.2 telefondada çalışıyor.

Yusuf215

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben şu uygulama ile "uygulama yüklenemedi"hatası aldığım apkları kurabiliyorum.2 telefondada çalışıyor.
Tablet kullandigim icin google playde gozukmuyor cihaz bu uygulamayi destekleyemedigi icin yapamiyorm

Ayrica bu uygulamayi googleda indirmeyide denedim apk olarak ama split apkyi indirirken yine ayni sorunu aldim?

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
Tablet kullandigim icin google playde gozukmuyor cihaz bu uygulamayi destekleyemedigi icin yapamiyorm

Ayrica bu uygulamayi googleda indirmeyide denedim apk olarak ama split apkyi indirirken yine ayni sorunu aldim?
O zaman yapabileceğimiz birşey yok ama rom atarak sürüm yükseltebilirsiniz.Tabi uygun rom varsa.