TürkNet tarifemdeki internet hızını vermiyor

Bu konuyu okuyanlar

Heinz

Asistan
Reaksiyon puanı
142
TürkNet 16 mbpslik adsl paket kullanıyorum. Altyapım bu kadar kaldırıyor. Ancak TürkNet in bana sağlaadığı internet 1 ile 4 mbps aralığında değişiyor. buu internetle oyun oynayamıyorum daha doğrusu canlı derse bile zar zor giriyorum. bazen de 1 mbps nin altına düşüyor. ne yapayım. Aarıza kaydı bıraktım geri dönüş yapmalarını bekliyorum.

https://www.hepsiburada.com/tp-link...8plQQ4fvnYfZeyIoay_vq7xArU5PilOoaAgMnEALw_wcB
bu modemi kullanııyorum

Heinz

Asistan
Reaksiyon puanı
142
Kablosuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve daha çok telefon kullanıyoruz

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
TürkNet 16 mbpslik adsl paket kullanıyorum. Altyapım bu kadar kaldırıyor. Ancak TürkNet in bana sağlaadığı internet 1 ile 4 mbps aralığında değişiyor. buu internetle oyun oynayamıyorum daha doğrusu canlı derse bile zar zor giriyorum. bazen de 1 mbps nin altına düşüyor. ne yapayım. Aarıza kaydı bıraktım geri dönüş yapmalarını bekliyorum.

https://www.hepsiburada.com/tp-link-td-w9960-300mbps-wireless-n-vdsl-adsl-modem-router-p-HBV00000BHAAL?magaza=Arma Bilgisayar&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&isFashion=true&gclid=Cj0KCQiA962BBhCzARIsAIpWEL1m8H6-zjDrsJD1u1FzoSi8plQQ4fvnYfZeyIoay_vq7xArU5PilOoaAgMnEALw_wcB
bu modemi kullanııyorum
speed test sonuçları 1 ile 4 mbps veriyor değil mi ? alt yapınızda sorun olabilir veya kablolarda kablolar eskiyse oluyor bu sorun genellikle.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Bilgisayarınız v.b bir şey varsa kablolu test edin türknetin kablosuz deneyimi çok iyi değil bulunduğunuz konumda 2.4ghz çok fazla olduğu içinde hız düşüyor olabilir.

İhsantürk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir aydır 100mbps kadar fiber kullanıyorum nadiren bir iki dakikalık yavaşlama dışında sorunsuz oldukça hızlı.fiyat olarak en uygunlardan.ayrıca mevcut kampanyayla benim üyeliğime ait PGQ21JJ86QNN kodunu kullanarak 1 ay ücretsiz kullanılabilir bunun için kullanılan kodun sahibinin fatura borcu olmama şartı var.başka bir şart yok.kayıt sırasında kod kullanmak istiyorum demek yeterli.otomatik ödeme talimatı olan PGQ21JJ86QNN kod sorunsuz kullanılabilir

hakancalis

Müdavim
Reaksiyon puanı
957
Gerçekten baya bir kayıp var müşteri hizmetleri ile görüşün 2-3 mbps kayıp kabul edilebilir ama bu çok fazla

canberks

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Söylenen hızları sadece türk net değil hiçbir firma birebir sağlamıyor ki. Her tarife de yazan şu kadar megabit e "kadar" kelimesi herşeyi açıklıyor aslında. Mesela başka bir firmadan 50 megabitlik internetim var ne sorunlar yaşadığımı ne siz sorun ne de ben söyleyim

Heinz

Asistan
Reaksiyon puanı
142
TurkNet i değiştiriyorum

Furkany65

Asistan
Reaksiyon puanı
49

https://www.hepsiburada.com/tp-link-td-w9960-300mbps-wireless-n-vdsl-adsl-modem-router-p-HBV00000BHAAL?magaza=Arma Bilgisayar&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&isFashion=true&gclid=Cj0KCQiA962BBhCzARIsAIpWEL1m8H6-zjDrsJD1u1FzoSi8plQQ4fvnYfZeyIoay_vq7xArU5PilOoaAgMnEALw_wcB
bu modemi kullanııyorum
Değiştirin derim.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
TurkNet i değiştiriyorum
Bende kullanıyorum türkNet bendede öyle bir problem oldu ama sorun bizde imiş. Sorunu çözdükten sonra bilmiyorum kaç ay geçti ama baya oldu o günden beri hiç düşme yaşamadım aldığım paketin değerlerini aldım hep. Mümkünse taahhüt olmayan bir internet sağlayıcısına geçin çünkü eğer sorun sizde ise en azından tekrar geri dönme gibi bir şansınız olur.

Heinz

Asistan
Reaksiyon puanı
142
Arkadaşlar bende turknet kullanıyorum. Kendilerine arıza kaydı bıraktım. internetimi duzelttıler ancak 1.5 hafta sonra tekrar bozdular. şimdi türkneti değiştiriyorum. Türkneti almayın aldırmayın

Son mesajlar