windows 7 aygıtları yüklenmiyor

Bu konuyu okuyanlar

monodrax

Asistan
Reaksiyon puanı
124
Merhabalar, ben Windows 7 kuruludur.
Ses sürücüsünü yüklemek isterken hata veriyor. Sonra da kaldırıp tekrar yüklemek isterken bilinmeyen aygıt diyor. Sürücüyü güncelleştir'e tıklıyorum Windows aygıtınızı uygun bulamadı diyor. İnternetten driver dosyaları indirdim. Sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara seçeneği de aynı. Diğer aygıtları yüklemek isterken de öyle diyor. Driver programları indirdim fakat olmadı. Hata veriyor. önceden bu hatayı vermiyordu. Ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz? Windows 10 yüklemek istemiyorum.

emre4276

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynen ya lütfen biri cevap versin bendede aynı benim windows 8.1

rawand

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
Bilgisayarı aç-kapa yaptınmı bende hep işe yarar

ApRa~

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Uygun sürücüyü kuramıyorsunuzdur. Kullandığınız anakart modeli nedir? Ek olarak 10 kullanmak istemiyorsanız 8.1 kurabilirsiniz, milattan önceki Windows sürümü kullanmak ilk olarak güvenli değil.

monodrax

Asistan
Reaksiyon puanı
124
Uygun sürücüyü kuramıyorsunuzdur. Kullandığınız anakart modeli nedir? Ek olarak 10 kullanmak istemiyorsanız 8.1 kurabilirsiniz, milattan önceki Windows sürümü kullanmak ilk olarak güvenli değil.
bu hatayı önceden almadım yeni olmaya başladı. diğer windows 7 bilgisayarlarında bu hata yoktu ve anakartla alakası yoktur.

Mr. Doge

...
Reaksiyon puanı
364
ISO değiştirip format atmayı deneyebilirsiniz. Yine aynı sorunu yaşarsanız Windows 8.1 kurmaktan başka bir çareniz yok.