Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elon Musk ile görüştü

Bu konuyu okuyanlar

ShiftDelete.Net

Teknolojiye dair her şey!
Reaksiyon puanı
583
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tesla ve SpaceX’in kurucusu Elon Musk ile görüştü. Gündeme bomba gibi düşen bu gelişme Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından duyuruldu. Musk ile Erdoğan arasında yapılan görüşmede, Türkiye’deki kamu ve özel sektör kurumları ile şirket arasında uzay teknolojileri başta olmak üzere farklı alanlarda iş birliğine ilişkin hususların ele alındığı belirtildi. Bunun dışında görüşme hakkında herhangi […]

Haberin devamını okumak için görsele tıklayabilirsiniz.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Hayırlı olsun Reyis. Adama söyle Roketle havada Türkiye bayrağı çizsin. ?

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
images

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tesla ve SpaceX’in kurucusu Elon Musk ile görüştü. Gündeme bomba gibi düşen bu gelişme Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından duyuruldu. Musk ile Erdoğan arasında yapılan görüşmede, Türkiye’deki kamu ve özel sektör kurumları ile şirket arasında uzay teknolojileri başta olmak üzere farklı alanlarda iş birliğine ilişkin hususların ele alındığı belirtildi. Bunun dışında görüşme hakkında herhangi […]

Haberin devamını okumak için görsele tıklayabilirsiniz.
Resme bakarken kendimi zor tuttum, çok komik poz vermişler.?

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
@OzkanK. Arkadaşlar sizi bekliyor efenim

Her şey Türkçe yazıyor orta zekaya sahip birisi bile okur anlayabilir konu içerisinde yalan haber yok ALGI yok iftira yok ben gelip ne yapacam :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Resme bakarken kendimi zor tuttum, çok komik poz vermişler.?

Not: Haberi içinde bir eksiklik varmış şimdi fark ettim bu FOTO yeni değil eskiden bu TOGG'un bataryaları için gelmişti Elon Musk o zaman ki fotu bu. Korona var diye Erdoğan kimse ile tokalaşmıyor veya maskesiz görüşmüyor...