GM 20 alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Blackfox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar,

Dedemin telefonu artık bozulduğu için yeni bir telefon almak istiyor ama emekli olduğu için fazla bir bütçesi yok. En fazla 1600-1800 TL verebilir.

Bu yüzden ben de araştırırken bu fiyat bandında GM 20'yi gördüm. Acaba GM 20 nasıldır, kullanan var mı?
Kullanan varsa pili ve fotoğraf çekimi hakkında bilgi verebilir mi?

Eğer önerdiğiniz başka bir telefon da varsa 1600-1800 TL bütçe arasında onları da yazabilirsiniz.

Bu arada önereceğiniz telefon bu şartları karşılarsa çok mutlu olurum.

• En az 64 GB bir hafızası olması gerekiyor.
  • Pilinin az olmaması gerekiyor, yani en azından günü çıkarsın.
  • Kamerası çok önemli değil ama çok kötü de olmasın.
  • Hoparlör seviyesi yüksek olması lazım çünkü dedemin kulakları biraz az duyuyor.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Merhabalar,

Dedemin telefonu artık bozulduğu için yeni bir telefon almak istiyor ama emekli olduğu için fazla bir bütçesi yok. En fazla 1600-1800 TL verebilir.

Bu yüzden ben de araştırırken bu fiyat bandında GM 20'yi gördüm. Acaba GM 20 nasıldır, kullanan var mı?
Kullanan varsa pili ve fotoğraf çekimi hakkında bilgi verebilir mi?

Eğer önerdiğiniz başka bir telefon da varsa 1600-1800 TL bütçe arasında onları da yazabilirsiniz.

Bu arada önereceğiniz telefon bu şartları karşılarsa çok mutlu olurum.

• En az 64 GB bir hafızası olması gerekiyor.
  • Pilinin az olmaması gerekiyor, yani en azından günü çıkarsın.
  • Kamerası çok önemli değil ama çok kötü de olmasın.
  • Hoparlör seviyesi yüksek olması lazım çünkü dedemin kulakları biraz az duyuyor.
2. el GM 9 Pro bakmanızı öneririm.

1 yıllık kullanıcısıyım. Yoğun kullanımda 2 günü çok rahat çıkıyor, az kullanımda 3 günü görürsünüz. Kamera için Iphone 7 Plus ile aynı lensleri kullanıyor, yani iddalı bir telefon.
Hopörlör olarak ise Dolby Atmos ayarları ile oldukça sağlam bir iş çıkarıyor.

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,839
Bu bütçedeki en iyi telefon GM 20 diye biliyorum. Dedenize alacağınız için de bir problem yaratacağını sanmıyorum.

Blackfox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
2. el GM 9 Pro bakmanızı öneririm.

1 yıllık kullanıcısıyım. Yoğun kullanımda 2 günü çok rahat çıkıyor, az kullanımda 3 günü görürsünüz. Kamera için Iphone 7 Plus ile aynı lensleri kullanıyor, yani iddalı bir telefon.
Hopörlör olarak ise Dolby Atmos ayarları ile oldukça sağlam bir iş çıkarıyor.
İkinci el almayı düşünmüyoruz ama yine de sağolun. Peki GM 20 dışında başka ne önerebilirsiniz seçenek olsun diye.

kadirkisla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hoparlör seviyesi çok yüksek olmasa da iş görür şekilde batarya ya gelirsek 4000 mAH batarya 1 günü rahatlıkla çıkartıyor. Fotoğraf kalitesi de iyi

Blackfox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tamam çok teşekkür ederim yardımlarınız için, herhalde dedem için GM 20'yi alıcaz. Umarım memnun kalırız.

?????????

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,015
@undefined, Alabilirsiniz 2016 dan beri gm 4 g kullanıcısıyım çok yere düştü ama kırılmadı iddalı bir telefon

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,400
Yani bu bütçedeki en iyi telefon GM20 memnun kalırsınız diye düşünüyorum
hayırlı olsun

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,400
Düşmeye dayanıklı mı bilmiyorum kullanıcısı değilim hiç general mobile da kullanmadım

Ledenav

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Bu fiyata telefon bulmak zor. Özellikle yeni telefon. Samsung cihazlar var o fiyatlara ama özellik yok denecek Kadar yok. En ideal telefon GM 20. Ben de iki adet GM telefon var. Bir sorunla karşılaşmadım.