Cyberpunk 2077 1.1 Yamasının Konsol Sürümlerine Getirdiği Geliştirmeleri Gösteren Karşılaştırma Videosu Yayınlandı

Bu konuyu okuyanlar

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
98d84bb14b1b62713b9b26c15221c4f010d90af8-1280x720.jpg

PC, konsollar ve Stadia sürümü için yayınlanan 1.1 yamasının içeriğini gösteren iki yeni video paylaşıldı.

Son dönemde bir çok oyuncunun odağında olan ve oldukça yoğun eleştiri ve şikayete maruz kalan oyun ilk büyük değişiklik içeren güncellemesini yayınladı.

Yayınlanan yama ile birlikte oyunda yaşanan çökme problemleri, kullanıcı arayüzü, görseller ve başarılar kısımlarında karşılaşılan sorunlar giderildi. Aynı zamanda konsol sürümleri için çeşitli geliştirmeler yapıldı.

Konsollarda bir çok sorun çözülmüş olsa da hali hazırda devam eden başka sorunlar ve yapılan geliştirme ile meydana gelen diğer sorunlarda devam etmekte.
Gelecek güncellemeler ile beraber bir çok sorun CDPR tarafından çözülecek gibi duruyor.

Cyberpunk 2077 1.1 yaması için yayınlanan karşılaştırma videoları:​

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,344
Oyunu çıkarmadan 2 yıl önce böyle sahte oynanış videosu yayınlayıp çıkış tarihinde ise bu çok hatalarla çuvalamaları reyting için olsa gerek.
Oyunun haritası ve içeriği çok kapsamlı olduğundan böyle bir oyundan bug beklememek ayıp olurdu fakat ben sırf reyting yüzünden bu kadar risk almalarına inanamıyorum.
Açıkçası Ps4 ve altı konsollar için bu oyun işkence çektirir.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Oyunu çıkarmadan 2 yıl önce böyle sahte oynanış videosu yayınlayıp çıkış tarihinde ise bu çok hatalarla çuvalamaları reyting için olsa gerek.
Oyunun haritası ve içeriği çok kapsamlı olduğundan böyle bir oyundan bug beklememek ayıp olurdu fakat ben sırf reyting yüzünden bu kadar risk almalarına inanamıyorum.
Açıkçası Ps4 ve altı konsollar için bu oyun işkence çektirir.
Sahte oynanış videosundan ziyade yapılmak istenenleri ve uzun süredir üzerinde çalıştıkları projenin kabataslak bir ön gösterini diyebiliriz bence.
Oyunun beklentileri karşılamayışının en büyük sebebi pandemi ve süregelen erteleme haberleriydi.

Biraz daha bekleyip birmiş bir oyun görmeyi herkes isterdi fakat uzayan erteleme haberleri de artık CDPR'ı olumsuz etkilemeye başlamıştı.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,344
pc sürümünde fps yi etkilemiyor gibi gözüküyor
Ana odakları konsol tarafında. O kadar iade aldıkları için başka seçenekleri yok.
PC Sürümü olabildiğince düzgün çalışıyor. Bence bu kadar çok sorumluluk gerektiren oyunu Ps5, yeni nesil xbox ve pc için tasarladıklarından, alt segment konsollara uyarlamak zor geleceğinden hemen yayınlamışlar.

Yani ne kadar cilalanırsa cilalansın, eski nesil konsollardaki sistem gereksinimi kullanıcıların başını ağrıtacak.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Pc sürümünde fps aynı.

Mali654987

Doçent
Reaksiyon puanı
379
Ana odakları konsol tarafında. O kadar iade aldıkları için başka seçenekleri yok.
PC Sürümü olabildiğince düzgün çalışıyor. Bence bu kadar çok sorumluluk gerektiren oyunu Ps5, yeni nesil xbox ve pc için tasarladıklarından, alt segment konsollara uyarlamak zor geleceğinden hemen yayınlamışlar.

Yani ne kadar cilalanırsa cilalansın, eski nesil konsollardaki sistem gereksinimi kullanıcıların başını ağrıtacak.
bu oyun ps5 veya xbox series için hazırlanmadı oyun 7 yıldır geliştiriliyor o zaman eski nesil vardı bu oyunu eski nesil için geliştiriyorlardı

madem zor o zaman çıkarmayacaksın ps4 e
ps4 güçlü fakat oyunda sorun var

pc tarafında optimizasyon sorunları var ben bug ile karşılaşmadım
sistem gereksinimleri kesinlikle doğru değil oynı sistemi fallout 76 istiyor ona göre düşününün karşılaştırın