8 yıllık iphone deneyiminden sonra hangi telefonu almalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

metehanozturk

Asistan
Reaksiyon puanı
75
sende telefon alacaktın dostum. ne aldın se 2020 de kararsızdın batarya konusunda yanlış hatırlıyor olabilirim
samsung note 10 lite aldım. Birkaç gün oluyor geleli, çok hoşuma gitti. Belki eski telefonum bu kadar iyi olmadığı için böyle düşünüyorumdur fakat hiç böyle telefonum olmamıştı. Biraz pahalı geldi ama aylardır çalışıyorum iyi bir telefon alayım uzun süre götürsün beni dedim ve umarım götürür. Teşekkür ederim tavsiye ve yardımlarınız için. Konuyu açan arkadaşa da tavsiyemdir note 10 lite.

rosellealper

Doçent
Reaksiyon puanı
419
Merhaba arkadaşlar uzun süredir iphone model telefonları kullandım. (5 - 5s - 6 - 6s - 6s Plus) şuan hala 6s plus kullanıyorum. artık bu telefonu satmayı ve yeni bir telefon almayı düşünüyorum. bir kaç kez android deneyimim oldu (samsung galaxy s4 mini - htc one m8 - lg g3 - lg g5 - sony xperia z3 compact - samsung galaxy s7) ama bu android deneyimi çok kısa sürdü. yani yazdığım android telefonları aldıktan sonra en fazla 1.5 ay kullanıp sonra tekrar iphone modeline geri döndüm. artık androidler eskisi gibi değil diyorlar. bu yüzden bütçeme göre ve araştırmalar sonucu şu telefonlar arasında kaldım. sizce hangisini almak mantıklı olur? telefonda hiç oyun oynamıyorum. sadece sosyal medya, video, müzik, mesajlaşma. kamera, hoparlör ve kulaklık ses kalitesi benim için önemli.

1- Oppo Reno 4
2- Oppo Reno 4 Pro
2- Samsung Galaxy M51
3- Samsung Galaxy A71
4- Samsung Galaxy Note10 Lite
5- Samsung Galaxy S10 Lite
6- Samsung Galaxy S10 Plus
7- iPhone SE 2020
reno 4 pro

Tollyver

Asistan
Reaksiyon puanı
151
S10 Plus olabilir, amiral gemisi modeli. diğer android telefonlar içinde daha iyi özelliklere sahiptir. ya da reno4 olabilir.

no_name.0001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Galaxy' nin yeni üyesi: Samsung Galaxy S21 Ultra 5G. Size İphone dan daha iyi deneyim yaşatıcak. Mi 10 T de güzel. Ancak S21 yeni çıktı özellikleri müq ayrıca kamera dizaynı saşma çünkü güzel özellikler vaad ediyor...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Size tavsiyem Se 2020 almanız olacaktır.

Yıllardır kullanıyorsanız ve bütçenize uygun güzel bir iPhone varsa iPhone ile devam edin derim.

Androidler eskisi gibi değil artık Oneplus gibi firmalar var (Olumlu anlamda) ama IOS'a göre çok da merak edilecek bir şeyi yok.
Bence Android en iyisi.

Son mesajlar