Çift monitör için askı aparatı

Bu konuyu okuyanlar

CarlosBG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Herkese selam dostlarım umarım iyisinizdir, yardıma ihtiyacım var. Ana monitörüm 31.5 inç ortalama 7-8kg, ikincil monitörüm 25 inç o da ortalama 4kg falan konuya geleyim bana askı aparatı lazım ikisi içinde, ayrı ayrı da olur birleşikde fakat bu askı aparatı/aparatları için ayırabileceğim maksimum bütçem 1000TL sizden ricam öneride bulunabilir misiniz? Mümkünse fonksiyonel olsun sağ sol veya yukarı aşağıya hareket edebilsin şimdiden çok teşekkür ederim yardımınız için. Ha bir de duvara monte olmasın teşekkürler. (ufak bir not yukarıdaki kriterleri karşılamıyor diye atmamak gibi bir zorunluluğunuz yok tabii ki de, lütfen bu iki monitörü taşısın/taşısınlar yeter ha bir de duvar montajı olmamalı)

Reaksiyon puanı
4,113

CarlosBG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Cevabın için teşekkür ederim dostum attığın ürünü inceledim, maalesef bana uygun değil yukarıda da belirttiğim gibi duvara monte kullanamam masamın yeri gereği yine de önerin için teşekkür ederim. 1000 TL deme sebebim bu kriterlerde bulunan askı aparatları ortalama 700 800 tl
Mesaj otomatik birleştirildi:

Plusaparat ST-558 Yükseklik Ayarlı 17"-24" LED Monitör Fiyatı (hepsiburada.com)

bunda 17-24 inç diyor ama bu 3 monitor için sen 2 tane bağlayacağın için sorun olmaz.
Dostum önerin için teşekkür ederim attığın ürünü inceledim, daha kompakt bişiler bakıyorum minimalize şeklinde attığın ürün biraz büyük geldi masamda bu kadar yer yok maalesef kıskaçlı vidalı bir sıkıştırma yöntemi olursa daha iyi olur attığın model stant tarzında yine de önerin için çok teşekkür ederim

Son düzenleme: