Java ile Android Uygulama Geliştirme Kursu

Bu konuyu okuyanlar

mertkaradeniz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba Arkadaşlar,
biliyorum burada reklam yapmak yasak ama ücretsiz olarak kursu paylaştığım için faydalanabileceğinizi düşünüyorum.

Bu kurs kapsamında java temellerinden başlayarak ileri seviyeye doğru android uygulama geliştirme becerisine sahip olacaksınız.Android deyince 4 temel yapı akla gelmektedir.Bu 4 temel yapıyı kurs süreci boyunca öğrenmiş olacaksınız.

Sadece android uygulama geliştirmekle kalmayıp nesne yönelimli programalanın ne demek olduğunu ve getirdiklerini nasıl en etkili bir şekilde kullanabileceğinizi öğreneceksiniz.

Göz alıcı tasarımlar geliştirerek kullanıcıya görsel bir şölen hazırlama beceriside kazanacaksınız.Son olarak bonus dersler ile birlikte markete uygulama yükleyip nasıl para kazanabileceğinizi adım adım öğrenmiş olacaksınız.

Belki de sadece yazılım değil bir girişimci olarak nasıl uygulama geliştirebilirim sorusunun cevabını bu kurs kapsamında bulmaya çalışacaksınız.

Kurs linki aşağıdadır arkadaşlar;

Link: Java ile Android Uygulama Geliştirme Kursu

fulbaibu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba Arkadaşlar,
biliyorum burada reklam yapmak yasak ama ücretsiz olarak kursu paylaştığım için faydalanabileceğinizi düşünüyorum.

Bu kurs kapsamında java temellerinden başlayarak ileri seviyeye doğru android uygulama geliştirme becerisine sahip olacaksınız. Android deyince 4 temel yapı akla gelmektedir.Bu 4 temel yapıyı kurs süreci boyunca öğrenmiş olacaksınız.

Sadece android uygulama geliştirmekle kalmayıp nesne yönelimli programalanın ne demek olduğunu ve getirdiklerini nasıl en etkili bir şekilde kullanabileceğinizi öğreneceksiniz.

Göz alıcı tasarımlar geliştirerek kullanıcıya görsel bir şölen hazırlama beceriside kazanacaksınız.Son olarak bonus dersler ile birlikte markete uygulama yükleyip nasıl para kazanabileceğinizi adım adım öğrenmiş olacaksınız.

Belki de sadece yazılım değil bir girişimci olarak nasıl uygulama geliştirebilirim sorusunun cevabını bu kurs kapsamında bulmaya çalışacaksınız.

Kurs linki aşağıdadır arkadaşlar;

Link: Java ile Android Uygulama Geliştirme Kursu
Uzun zamandır mobil uygulama geliştirme ile ilgili hevesim var. Konunuzu şans eseri fark ettim. Şuan ücretli ama önemli değil. paylaşım için teşekkürler.