Vivaldi ile Eski Chrome Teması

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,257
vivaldi_3kx47I4HZo.png

Eski bir Google Chrome kullanıcısı olarak tema arayışlarında iken Chrome'nin artık temalarının sabit temalar olduğunu anladım. Buna istinaden bir çok tarayıcı değiştirdim ancak hiç bir tarayıcı aynı hissi vermiyordu daha ki Vivaldi ile tanışana kadar.

Vivaldi bir Chrome tabanlı çalışan bir tarayıcı, geliştiricileri daha önce Google Chrome üzerinde çalışan geliştiricilerden diye biliyorum eğer yanlış biliyorsam lütfen doğrusu hakkında bilgilendirme yapın.

Konumuza gelecek olursak Vivaldi Web Tarayıcı indirme işlemi buradan yaptıktan sonra Ayarlar bölümünden Temalar kısmına geldiğinizde aşağıda ki görselde bulunan ayarları yaparsanız artık eski bir Chrome görünümüne sahip olacaksınız.

vivaldi_vNbkUAWkln.png

:: Lütfen denedikten sonra yorumlarınızı bekliyorum..

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242

Eski bir Google Chrome kullanıcısı olarak tema arayışlarında iken Chrome'nin artık temalarının sabit temalar olduğunu anladım. Buna istinaden bir çok tarayıcı değiştirdim ancak hiç bir tarayıcı aynı hissi vermiyordu daha ki Vivaldi ile tanışana kadar.

Vivaldi bir Chrome tabanlı çalışan bir tarayıcı, geliştiricileri daha önce Google Chrome üzerinde çalışan geliştiricilerden diye biliyorum eğer yanlış biliyorsam lütfen doğrusu hakkında bilgilendirme yapın.

Konumuza gelecek olursak Vivaldi Web Tarayıcı indirme işlemi buradan yaptıktan sonra Ayarlar bölümünden Temalar kısmına geldiğinizde aşağıda ki görselde bulunan ayarları yaparsanız artık eski bir Chrome görünümüne sahip olacaksınız.

:: Lütfen denedikten sonra yorumlarınızı bekliyorum..
Chrome tabanlı olduğu için fazla ram tüketimi söz konusu mu ?

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Reaksiyon puanı
427

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Vivaldi'de çoğu site geç yükleniyor adamlar bir sürü ayar seçenek sunmuşlar sırf 2 saat ayar yaptığımı biliyorum ama çoğu siteyi geç yükleme sorunu var. Şuan bana göre tarayıcı konusunda edge daha iyi fasterchrome eklentisi ile daha hızlı oluyor. Mozilla Firefox bile edge ile açtığım siteleri geç yüklüyor.

ByEmil

Asistan
Reaksiyon puanı
191
benim zevklerim her saat değişiyo 1 saat firefox kullanıyorum 1 saat opera gx 1 saat chrome bi duramadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

oha vivaldi indirdim tamamen farklı bi tat

Mehmet Aldemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
712
Chrome bildiğin rami sömürüyor 1 tane sekme açsam bile 500 mb civarı ram kullanıyor ?

?Eggman?

Asistan
Reaksiyon puanı
164
Ben Opera kullanıyorum. Vivaldi kafamı fazla karıştırdı... Ama kişiselleştirme de çok iyi bir tarayıcı. Opera nın tasarımı benim tam istediğim gibi ve karışık değil. Bence Opera en iyisi :D

xnes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Benim 10 yıllık laptopda da opera ve firefox hantal. Chrome,Brave,Vivaldi gayet hızlı çalışıyor

HARBİKIZ

Müdavim
Reaksiyon puanı
132
Arkadaşlar şu an da en güvenli tarayıcı olduğu için firefox kullanıyorum, hız konusu belki tartışılır ama ram kullanımı berbat durumda. İsteyenler alttaki linke tıklayıp durumlarını görebilirler hepsi yeşil olması gerekiyor.

1610262304785.png

Son düzenleme:

Son mesajlar