D Diski Tamamen Silindi (Kendiliğinden)

Bu konuyu okuyanlar

AngelsArtzzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba benim 300gblık harddiskim var harddisk d diski c ise ssd system bilgisayarımda cinema 4d vardı oda dye kuruluydu sonra program ekle kaldırdan cinema 4d yi sildim onu silince d diski tamamen silindi içinde 120gb vardı (oyun,film vs vs.) hepsi gitti ne kurtarabildim nede engelleyebildim PC Buildin Simulator'dan Steam'e CsGo'dan Call Of Duty'sine Herşey Silindi şuan çok üzgün durumdayım tam 120gb çöp oldu sorunun nedeni nedir çözümü varmıdır ve dosyalarımı geri alabilirmiyim cevap verirseniz çok mutlu olurum.

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Merhaba benim 300gblık harddiskim var harddisk d diski c ise ssd system bilgisayarımda cinema 4d vardı oda dye kuruluydu sonra program ekle kaldırdan cinema 4d yi sildim onu silince d diski tamamen silindi içinde 120gb vardı (oyun,film vs vs.) hepsi gitti ne kurtarabildim nede engelleyebildim PC Buildin Simulator'dan Steam'e CsGo'dan Call Of Duty'sine Herşey Silindi şuan çok üzgün durumdayım tam 120gb çöp oldu sorunun nedeni nedir çözümü varmıdır ve dosyalarımı geri alabilirmiyim cevap verirseniz çok mutlu olurum.
Belirli programları kullanarak verilerinizi geri getirebilirsiniz diye düşünüyorum.

AngelsArtzzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Ancak Birtek Dosya Silinmedi oda Temp Dosyası içinde TxGame Gibi Şeyler Yazıyor Bu Ne Dosyası ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesela Yani program Adı Veya İndirme Linki Verebilirmisiniz?
Yapacağınız işlemler için şu videoyu referans alabilirsiniz diye düşünüyorum.

AngelsArtzzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Deniyeceğim Umarım Verilerim Geri Gelir

Bu Arada Birşey Sorcağım Ancak Birtek Dosya Silinmedi oda Temp Dosyası içinde TxGame Gibi Şeyler Yazıyor Bu Ne Dosyası ?

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Deniyeceğim Umarım Verilerim Geri Gelir

Bu Arada Birşey Sorcağım Ancak Birtek Dosya Silinmedi oda Temp Dosyası içinde TxGame Gibi Şeyler Yazıyor Bu Ne Dosyası ?
Orası bilgisayarınızın çerezler kısımı,o dosyaları silerseniz bir şey olacağını düşünmüyorum.

AngelsArtzzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Orası bilgisayarınızın çerezler kısımı,o dosyaları silerseniz bir şey olacağını düşünmüyorum.
Peki Sağolun Ama Şunuda Sorcam Diskim Bozulmuş Olabilirmi Ayrıca Diskin 2 Tane DLL Dosyası Vardı Onlarda Silindi PC'yi Kapatmaya Korkuyorum Birdaha Açılmaz Diye.

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Peki Sağolun Ama Şunuda Sorcam Diskim Bozulmuş Olabilirmi Ayrıca Diskin 2 Tane DLL Dosyası Vardı Onlarda Silindi PC'yi Kapatmaya Korkuyorum Birdaha Açılmaz Diye.
Hard Disk Sentinal veya crystaldiskmark programları ile Hard Diskinizin sağlığını kontrol etmenizi tavsiye ederim.

AngelsArtzzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tahmin etmiştim,en yakın zamanda o diskin içindeki verileri yedekleyip başka bir sabit disk almanızı öneririm,diskinizin ömrü bitmiş artık,değiştirmenizi tavsiye ederim.
skip.png

Durum Çokmu Vahim ? Ayrıca Ben Bu Pcyi 3 Ay Önce Aldım Burda 1015 Gün Diyor Demekki Disk 2. El Hmm pEKİ Dediğim Gibi Durum Çokmu Vahim.

AngelsArtzzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dostum bu arada bilgisayarı yeni aldıysan şikayet et. 2. el HDD takmak nedir ya ?
Evet bilgisayarı yeni almıştım daha 3 ay önce aldım bugün disk kafayı yedi pc 2 kere kendi kendine yeniden başlaltıldı umarım birşey olmaz.

AngelsArtzzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bune.png

Bu Ne Demek Bu Bilgisayar Kısmına Girdim Böyle Birşey Çıktı Ayrıca Yeni Disk Alıcak Durumum Yok Bu Bilgisayarı Babam Bir Bilgisayarcıya Toplattı Pc Önce İyiydi Sonra Yavaş Yavaş Kafayı Yedi ve Sonuç Bu Şunada Babamın İşleri Biraz Kötü Yeni HDD Alcak Durumumda Yok ;((

Dostum bu arada bilgisayarı yeni aldıysan şikayet et. 2. el HDD takmak nedir ya ?
2. El Ayrıca 3 Yıllık Hard Disk.

Son düzenleme:

Son mesajlar