spor toto süper lig şampiyonu kim olur

Bu konuyu okuyanlar

arda101010

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Spor toto süper lig şampiyonu sizce hangi takım olur ben : galatasaray diyorum tuttuğum takımı diyorum ) tuttuğunuz değil kazançağınızı düşünüdüğünüzü söyleyinixz

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Spor toto süper lig şampiyonu sizce hangi takım olur ben : galatasaray diyorum tuttuğum takımı diyorum ) tuttuğunuz değil kazançağınızı düşünüdüğünüzü söyleyinixz
Bende Galatasaraylıyım ama Fatih terim den dolayı şampiyonluk konusunda emin değilim.Bir teknik direktör düşün anormal derecede takıntılı, bazı futbolcuların hatalarına tolerans gösteren,forma adaleti olmayan bir duruş sergiliyor.Eğer bu takımda Belhanda oynayabiliyorsa bu Fatih Terim'in ayıbıdır.Gs ın her maç oyununa ve takım savunmasına bu kadar zarar veren bir futbolcu hala oynayabiliyor.Gs ın iyi bir kadrosu var.Bu kadro şampiyon olucak güçte ama Fatih terim den dolayı bir şey diyemiyorum.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
İnşallah FB/BJK/GS üçlüsünden biri kazanmaz. Alanya falan kazansın.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Bu sene ya Gs ya da BEŞİKTAŞ şampiyon olur.

fuatm

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Ara transfer ve bu ocak ayından sonra belli olacaktır çok maç var ve kısa aralıklar ile kim dayanabilirse o şampiyon olacak

husenemre

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Tarafsız yorum yapmak gerekir.daha çok erken şampiyonu konuşmak için maçlar kazanılır kaybedilir.eğer Beşiktaş böyle devam edebilirsen şampiyon olur ama halen daha net bir şey söylemek zor daha çok maç var sağlam bir galibiyet serisi yakalar bir takım fişi çeker.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Tarafsız yorum yapmak gerekir.daha çok erken şampiyonu konuşmak için maçlar kazanılır kaybedilir.eğer Beşiktaş böyle devam edebilirsen şampiyon olur ama halen daha net bir şey söylemek zor daha çok maç var sağlam bir galibiyet serisi yakalar bir takım fişi çeker.
Bjk Sergen Yalçın faktörü ile kadro dezavantajına rağmen bana göre şu aşamada en ciddi aday olarak gözüküyor.Gs da en büyük sorun Fatih terim.Oyunu okuyamayan,gereksiz ceza alan ve bazı futbolcuları kötü olmalarına rağmen ısrarla oynatan bir zihniyetle Gs ın işi zor.