Teknosa'nın Kurnazlığı

Bu konuyu okuyanlar

Mars!

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
439
Merhaba, direkt konuya geçiyorum. Arkadaşlar ben Teknosa'dan Oppo A72 almayı düşünüyorum. Bu nedenle ara sıra Teknosa'nın web sitesine girip fiyatına bakıyorum ve 1-2 gündür şunu anladım. Akşamları olan fiyatlar 100-400 TL arasında daha ucuz oluyor, geceleyin Teknosa'ya gidemeyeceğime göre sabahı bekliyorum ama sabah olunca telefon pahalanıyor. Bu şekilde telefonu almam imkansız olacak galiba. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Merhaba, direkt konuya geçiyorum. Arkadaşlar ben Teknosa'dan Oppo A72 almayı düşünüyorum. Bu nedenle ara sıra Teknosa'nın web sitesine girip fiyatına bakıyorum ve 1-2 gündür şunu anladım. Akşamları olan fiyatlar 100-400 TL arasında daha ucuz oluyor, geceleyin Teknosa'ya gidemeyeceğime göre sabahı bekliyorum ama sabah olunca telefon pahalanıyor. Bu şekilde telefonu almam imkansız olacak galiba. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?
İnternetten alabiliyorsunuz

Mars!

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
439

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Evet, biliyorum ama internetten almayacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mağazaya gidip alan o az kişilerden biriyim galiba ?.
Mağazadan alıp +500 600TL fazladan vermeye razıysanız lafımız yok.
Evet internetten almak çok daha mantıklı bence. Teknosaya gitmek ile teknosa sitesinden almak arasında fark yok.
Olayı çarpıtmayalım, internetten o kadar yüklü meblağlarda alışveriş yapmak tercihim değil:(

Ben de ailemi ikna edemediğim için mediamarkt dan almıştım. HB den alsam 200-300 tl daha ucuza denk geliyordu.

Mars!

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
439
Evet internetten almak çok daha mantıklı bence. Teknosaya gitmek ile teknosa sitesinden almak arasında fark yok.

Ben de ailemi ikna edemediğim için mediamarkt dan almıştım. HB den alsam 200-300 tl daha ucuza denk geliyordu.
Aynı sorun bende de var yoksa Realme 7 alırım HB'den.

Mars!

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
439

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Fazla para vermeyi kim ister ama şartları da göz ardı etmemek gerek ?‍♂️.

Aynı duyguları yaşıyoruz senle anlarsan sen anlarsın beni bence ?.
bence internet alış verişine şans verin. ne kadar süre daha her şeyi fiziksel almaya bütçe dayandıracaksınız

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
bence internet alış verişine şans verin. ne kadar süre daha her şeyi fiziksel almaya bütçe dayandıracaksınız
Bu meblağlara güvenemiyor insan ne kadar güvenilir olsa da. Ben bile. O kadar alışveriş yapmış olmama rağmen.

Mars!

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
439
Bu meblağlara güvenemiyor insan ne kadar güvenilir olsa da. Ben bile. O kadar alışveriş yapmış olmama rağmen.
Satıcı Hepsiburada, Amazon.com.tr vb. ise Teknosa kadar güvenilir ancak aileyi ikna etmek zor. Yoksa Amazon.com.tr'den de 860 EVO almışlığımız da var yani.

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
güvenemeyecek bir durum yok.memnun kalan bu kadar insan olarak sırf siz dolandırılın diye iyi diyecek değiliz. ha aksi durum olabilir mi olabilir tabi. ama öyle bir durumda da en fazla iade edersin

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Gereksiz tartışma. Kazıklanmak istiyorsan mağazadan, fiyat değişimini anı anında görmek istiyorsan internetten alacaksın. Neden bu kadar korkuyorsunuz, anlamak zor.

Mars!

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
439
Gereksiz tartışma. Kazıklanmak istiyorsan mağazadan, fiyat değişimini anı anında görmek istiyorsan internetten alacaksın. Neden bu kadar korkuyorsunuz, anlamak zor.
Korkuyorum çok ?. Ne korkmasından bahsediyorsun anlamadım, ailem izin vermiyor ne yapayım.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Korkuyorum çok ?. Ne korkmasından bahsediyorsun anlamadım, ailem izin vermiyor ne yapayım.
Açıkçası bu tarz ailelerin cahil olduğunu düşünüyorum. Kendi ailem için de aynısını söylerim, yahu bir alışveriş yap, bir gör. Ne bu korkaklık?

Mars!

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
439
Açıkçası bu tarz ailelerin cahil olduğunu düşünüyorum. Kendi ailem için de aynısını söylerim, yahu bir alışveriş yap, bir gör. Ne bu korkaklık?
Cahil tabiri biraz ağır kaçmış olaya biraz temkinli yaklaşıyorlar, meblağ 3000 TL'ye yakın olduğu için. Yoksa birçok kez internetten alışveriş yapmışlığım vardır.

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Evet, biliyorum ama internetten almayacağım.

Mağazaya gidip alan o az kişilerden biriyim galiba ?.
yanlış bilmiyorsam internetten satın alıp kendin mağazadan teslim alabiliyorsun

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Cahil tabiri biraz ağır kaçmış olaya biraz temkinli yaklaşıyorlar, meblağ 3000 TL'ye yakın olduğu için. Yoksa birçok kez internetten alışveriş yapmışlığım vardır.
Yahu sen yorumlara, satıcıya bakmıyor musun? Satıcı HB, daha neyi tartışıyoruz? Sorun olursa da THT'ye başvur.