500 TL Bluetooth Müzik Kulaklığı Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

GriZzLy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Max 500 TL verebilirim. Kulak kapatan model Bluetooth müzik kulaklığı arıyorum. ANC zorunlu değil ama olursa iyi olur. En öncelikli aradığım şey düşük bass frekanslarını (20Hz) iyi verebilen, ses kalitesi (ses doğruluğu) süper ve ses şiddeti yüksek bir müzik kulaklığı arıyorum. Gözlük kullanıyorum ve saçım uzun o yüzden frekans tepkisi tutarlılığı kötü olmamalı. (Yani sesi kafa şekline göre farklı vermemeli, kulaklığı elimizle bastırınca sesi daha doğru alıyoruz, o olayın olmaması lazım her türlü doğru frekansları vermeli). Bir de yüksek kalitede müzik dinliyorum. Bluetooth teknolojisi rahatça bu durumu karşılamalı ve desteklemeli. Biliyorum bu fiyat aralığında bu kadar ayrıntı verdim ve bulmak zor. Bu yüzden konusunu açtım. Bu işte uzman kişileri etiketleyebilirsiniz. (Yazmayı unutmuşum, önemli ama zor bir seçenek, ses sızması ne kadar az o kadar iyi, sessiz ortamlarda çok bulunuyorum)

Son düzenleme:

Eskopya27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Ben de tam anlattığınız tarzda kulaklık arıyorum şuana kadar sadece mpow H17 dikkatimi çekti ama onun da galiba Bluetooth'u yüksek kalite sesi ne derece destekliyor bilmiyorum, ve fazla bilgim de yok bu konuda :(

GriZzLy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Ben de tam anlattığınız tarzda kulaklık arıyorum şuana kadar sadece mpow H17 dikkatimi çekti ama onun da galiba Bluetooth'u yüksek kalite sesi ne derece destekliyor bilmiyorum, ve fazla bilgim de yok bu konuda :(
Biraz araştırdım ses kalitesi konusunda iyi duruyor ama Bluetooth iyi değil gibi bilemedim ama.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya bu koskoca forumda yardım edebilecek birileri yok mu lütfen :(

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
Biraz araştırdım ses kalitesi konusunda iyi duruyor ama Bluetooth iyi değil gibi bilemedim ama.

Ya bu koskoca forumda yardım edebilecek birileri yok mu lütfen :(
Çünkü bu ve benzeri çok konu açıldı e hâliyle forum üyeleri de cevaplamaktan yoruldu. Önceden açılan konulara göz atabilirisiniz .

Eskopya27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Çünkü bu ve benzeri çok konu açıldı e hâliyle forum üyeleri de cevaplamaktan yoruldu. Önceden açılan konulara göz atabilirisiniz .
Ben de bakıyorum ben açmıştım böyle bir konu ama doğru bir öneri bulamadım. Bakın doğru diyorum, uygun demedim. Kulak kapatan yazmıştım ve herkes kulak içi ve kulak üstü önerilmişti. Eğer varsa böyle açılan ve göremediğim konu, paylaşırsanız sevinirim. Eminim arkadaş da görememiştir.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
Ben de bakıyorum ben açmıştım böyle bir konu ama doğru bir öneri bulamadım. Bakın doğru diyorum, uygun demedim. Kulak kapatan yazmıştım ve herkes kulak içi ve kulak üstü önerilmişti. Eğer varsa böyle açılan ve göremediğim konu, paylaşırsanız sevinirim. Eminim arkadaş da görememiştir.
Evet araştırınca fark ettim.

GriZzLy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
evet o kadar baktım hiç bulamadım.

bu konuda uzman bildikleriniz varsa etiketler misiniz? :(

Eskopya27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19