AMOLED ekran nasıl silinir?

Bu konuyu okuyanlar

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720
Mi Band 5 kullanıyorum ara sıra ekranını silmek için bir şey arıyorum ekranı AMOLED. Ne ile silmeliyim? Mikrofiber bez çizer mi? Gözlğk bezi ile silsem nasıl olur?

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720
Teşekkürler.
Mi Band kullanıcısı oluğunuz için bir şey daha sormak istiyorum. Mi Band 5 veya Mi Band 4 nasıl kapatılır? Banyoya gireceğim ve ıslanmasın diye bileğimden çıkaracağım. O sırada nabız ölçerse vs. gibi durumlarda istatistiklerin değişmemesini istiyorum.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Teşekkürler.
Mi Band kullanıcısı oluğunuz için bir şey daha sormak istiyorum. Mi Band 5 veya Mi Band 4 nasıl kapatılır? Banyoya gireceğim ve ıslanmasın diye bileğimden çıkaracağım. O sırada nabız ölçerse vs. gibi durumlarda istatistiklerin değişmemesini istiyorum.
Cihaz kapanmıyor. Zaten siz bıraktığınızda ölçmeye çalışır ölçemeyince bırakır. Cevapları sallamadığı için gerçek ölçüm yapıyor. İstatistik değişimi olmaz.

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720
Cihaz kapanmıyor. Zaten siz bıraktığınızda ölçmeye çalışır ölçemeyince bırakır. Cevapları sallamadığı için gerçek ölçüm yapıyor. İstatistik değişimi olmaz.
TrueSleep teknojisi gibi yani.
Bu sabah çıkardım dakikada 1 (bende Mi Fit uygulamasında nabız dakikada 1 kez veya o süre civarına ayarlı) yeşil ışık yanıyor. Yine de değişmiyor değil mi?

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
TrueSleep teknojisi gibi yani.
Bu sabah çıkardım dakikada 1 (bende Mi Fit uygulamasında nabız dakikada 1 kez veya o süre civarına ayarlı) yeşil ışık yanıyor. Yine de değişmiyor değil mi?
Hayır ölçemeyince bir şey yazmaz zaten. O yeşil ışık bende bileklik var mı yok mu diye yanıyor. Takılı değilse bileklik kilitleniyor.

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720
Hayır ölçemeyince bir şey yazmaz zaten. O yeşil ışık bende bileklik var mı yok mu diye yanıyor. Takılı değilse bileklik kilitleniyor.
Bende de o amaçla yanıyor olabilir. Teşekkürler.
Konu çözüldü olarak işaretlenebilir.

Reaksiyon puanı
8,011
Mi Band 4 var , ıslak mendille silip peçeteyle kuruluyorum kaç aydır ne çizik ne sorun var.

Son mesajlar