Twitchde Yaymaya Başlıyorum

Hani oyunları oynayalım?

• Horizon Zero Dawn

Kullanılan: 14 29.2%
  • Detroit Become Human

Kullanılan: 11 22.9%
  • FM 20

Kullanılan: 7 14.6%
  • Cyberpunk 2077

Kullanılan: 36 75.0%
  • F1 2020

Kullanılan: 10 20.8%
  • GTA 5

Kullanılan: 18 37.5%
  • Valorant

Kullanılan: 15 31.3%
  • League Of Legends

Kullanılan: 7 14.6%
  • Mount and Blade: Bannerlord

Kullanılan: 15 31.3%
  • Dirt Rally

Kullanılan: 12 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    48

Bu konuyu okuyanlar

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Dalga mı geçiyorsun anlamadım fakat açıklayayım tekrardan, yayın açıyorum ahmet twitchde alpsadik olarak aratırsan oradan bulabilirsin beni. Şu an yayında değiliz RDR 2 indirdim. Hikayeyi baştan itibaren oynayabiliriz diye düşündüm eğer isterseniz. Bunun için fikir almak istedim.

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
Dalga mı geçiyorsun anlamadım fakat açıklayayım tekrardan, yayın açıyorum ahmet twitchde alpsadik olarak aratırsan oradan bulabilirsin beni. Şu an yayında değiliz RDR 2 indirdim. Hikayeyi baştan itibaren oynayabiliriz diye düşündüm eğer isterseniz. Bunun için fikir almak istedim.
Tamam da "Ahmet"in A'sını büyük harfle başlamamışsın, bana diğer forumlarda neredeyse Türkçe'yi öğrettiler.

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Tamam da "Ahmet"in A'sını büyük harfle başlamamışsın, bana diğer forumlarda neredeyse Türkçe'yi öğrettiler.
Her forumun kendi kuralları var. Başka forumda öyle bir şey olduğu için biz de burada öyle yapacağız diye bir şey yok.

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Twitch sana 500 tl donate atcam adım gradmaxoc
Daha önce de belirttiğim gibi bağış vesaire istemiyorum. Cebinizdeki paraya yazık. Güzel düşüncelerin için teşekkür ederim tabii onu da belirteyim. Takip edersen sevinirim. Amazon Prime'ın varsa abone olmanı da isterim fakat diğer türlü abonelik çok pahalı.

grand_master

Müdavim
Reaksiyon puanı
707
Daha önce de belirttiğim gibi bağış vesaire istemiyorum. Cebinizdeki paraya yazık. Güzel düşüncelerin için teşekkür ederim tabii onu da belirteyim. Takip edersen sevinirim. Amazon Prime'ın varsa abone olmanı da isterim fakat diğer türlü abonelik çok pahalı.
Tamam