Bu konuyu okuyanlar

halil4734

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle herkese merhaba bugün ssd ve hdd yi kasamdan sökmek zorunda kaldım bi işlem için sonra geri taktım çalıştırdım kontrol amaçlı arkadaki klavye mause ethernet kablolarını takmadım mauseyi takıp görev yöneticisi açtım ve baktım ki cpu 100 kullanılıyor uğraştım uğraştım yapamadım ama ethernet kablosunu bir taktım cpu 1 e indi çıkartınca yine 100 ne yapıcam lütfen yardım edin ethernet kablosu ile cpu nun ne ilgisi olabilir

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
526
Öncelikle herkese merhaba bugün ssd ve hdd yi kasamdan sökmek zorunda kaldım bi işlem için sonra geri taktım çalıştırdım kontrol amaçlı arkadaki klavye mause ethernet kablolarını takmadım mauseyi takıp görev yöneticisi açtım ve baktım ki cpu 100 kullanılıyor uğraştım uğraştım yapamadım ama ethernet kablosunu bir taktım cpu 1 e indi çıkartınca yine 100 ne yapıcam lütfen yardım edin ethernet kablosu ile cpu nun ne ilgisi olabilir

hangi program interneti ve cpu'yu kullanıyor bakabilirsin görev yöneticisinden.

halil4734

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
526
Baktım windows command kullanıyor çıkartınca kabloyu ama takınca kullanmıyor hatta gidiyor command

windows update varsa updateleri yapın , telemetry açıksa kapatın , chdsk komutları var olan bir hata varsa çözmede yardımcı olabilir.

halil4734

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
windows update varsa updateleri yapın , telemetry açıksa kapatın , chdsk komutları var olan bir hata varsa çözmede yardımcı olabilir.
Update var ama yaparken hata veriyor telemetry yok chdsk yaptım hata yok bu bilgisayar çıldırtıcak beni
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorun başka bir yöntem ile çözülmüştür konu kilit.
Aynı sorunu yaşayanlar gmail den ulaşabilir [email protected]

Son düzenleme:

Son mesajlar