samsung j3 pro

Bu konuyu okuyanlar

Niko Bellic

Doçent
Reaksiyon puanı
289
arkadaşlar merhaba benim bir sorunum var arkadaşlar samsung j3 pro kullanıcısıyım bir gün telefonu açmaya çalıştım açılmadı aslında telefon açık ekranı gözükmüyor ekran fotosu alabiliyorum arkadaşlar yardımcı olun telefonu hiç düşürmedim düşürmeden dolayı olmadı

Son düzenleyen moderatör:

Niko Bellic

Doçent
Reaksiyon puanı
289
tamam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hard reset atmayı dene

o nasıl oluyor

telefon açık ama ekran simsiyah ekran mı bozulmuştur çünkü benden önce ablamındı çok eski telefon kasıyordu zayten ucuz bir telefon
en az 2 gb ramlık öneriniz varmı

xDalterx

Asistan
Reaksiyon puanı
104
tamam

Hard reset atmayı dene

o nasıl oluyor

telefon açık ama ekran simsiyah ekran mı bozulmuştur çünkü benden önce ablamındı çok eski telefon kasıyordu zayten ucuz bir telefon
en az 2 gb ramlık öneriniz varmı
Ne kadar bütçeniz var

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
arkadaşlar merhaba benim bir sorunum var arkadaşlar samsung j3 pro kullanıcısıyım bir gün telefonu açmaya çalıştım açılmadı aslında telefon açık ekranı gözükmüyor ekran fotosu alabiliyorum arkadaşlar yardımcı olun telefonu hiç düşürmedim düşürmeden dolayı olmadı yardımcı olun lütfen acill!!!!!!!!!!!!!
Şat onu yeni tel al

Niko Bellic

Doçent
Reaksiyon puanı
289
aslında ben canlı dersler için kullanıyordum hattım yok sizce masaüstü bilgisayarmı yoksa telefonmu almalıyım ben öğrenciyim 7.sınıfa gidiyorum

düzelmesi ortalama ne kadar tutar

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
aslında ben canlı dersler için kullanıyordum hattım yok sizce masaüstü bilgisayarmı yoksa telefonmu almalıyım ben öğrenciyim 7.sınıfa gidiyorum

düzelmesi ortalama ne kadar tutar
Masaüstü topla daha iyi olur senle aynı yaştayız galiba pc den derse girmek daha iyi

Niko Bellic

Doçent
Reaksiyon puanı
289
benim kullandığım bir bilgisayar var 8 yıldır kullanıyoruz aile bilgisayarı sizce toplamammı yapayım masaüstü yoksa toplanmış mı alayım

Masaüstü topla daha iyi olur senle aynı yaştayız galiba pc den derse girmek daha iyi
ama whatsap grubu var sınıfın onu nasıl yapmalıyım kararsızım babamada sorayım tanıdık telefoncu var o az para isterse yaparım bilgisayar zayten sıkıntılı babama soracağım hepinize teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
arkadaşlar merhaba benim bir sorunum var arkadaşlar samsung j3 pro kullanıcısıyım bir gün telefonu açmaya çalıştım açılmadı aslında telefon açık ekranı gözükmüyor ekran fotosu alabiliyorum arkadaşlar yardımcı olun telefonu hiç düşürmedim düşürmeden dolayı olmadı yardımcı olun lütfen acill!!!!!!!!!!!!!
Servise gönder.

Niko Bellic

Doçent
Reaksiyon puanı
289
olabilir ama fazla para isteyebilirler kararsızım

arkadaşlar ben sabah 12 den akşam 7 ye kadar canlı ders yaptım bundan dolayı olmuş olabilir mi çok açık durduğundan dolayı ve çok ısınmıştı

Son düzenleme:

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
olabilir ama fazla para isteyebilirler kararsızım

arkadaşlar ben sabah 12 den akşam 7 ye kadar canlı ders yaptım bundan dolayı olmuş olabilir mi çok açık durduğundan dolayı ve çok ısınmıştı
Olmaz ondan olsa bile telefon yanardı

benim kullandığım bir bilgisayar var 8 yıldır kullanıyoruz aile bilgisayarı sizce toplamammı yapayım masaüstü yoksa toplanmış mı alayım

ama whatsap grubu var sınıfın onu nasıl yapmalıyım kararsızım babamada sorayım tanıdık telefoncu var o az para isterse yaparım bilgisayar zayten sıkıntılı babama soracağım hepinize teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için
Babanı ikna et pc yi telefonu satsın sana düzgün bir telefon eve de güzel bir pc alın