Monster laptop ekran sorunu

Bu konuyu okuyanlar

rcanakdeniz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha geçen hafta monster abra a5 v16.4 aldım 3 gündür kullanıyorum oyun performansı gayet iyi fakat internette gezerken ekran titremeye siyah kırmızı beyaz çizgiler anlık çıkıp yok oluyor monster teknik servisiyle iletişime geçip dediklerini yaptım fakat bi faydası olmadı yazılımsal bi sorun olarak düşünüyorum hem bu yüzden hemde cihaz elime yeni geçtiği için 1 ay teknik servisi beklemek istemiyorum bilen arkadaşlar yada aynı sorunu yaşayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim...
2c9660ab-2e62-4ca4-b348-28b91b34579d.jpg

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Daha geçen hafta monster abra a5 v16.4 aldım 3 gündür kullanıyorum oyun performansı gayet iyi fakat internette gezerken ekran titremeye siyah kırmızı beyaz çizgiler anlık çıkıp yok oluyor monster teknik servisiyle iletişime geçip dediklerini yaptım fakat bi faydası olmadı yazılımsal bi sorun olarak düşünüyorum hem bu yüzden hemde cihaz elime yeni geçtiği için 1 ay teknik servisi beklemek istemiyorum bilen arkadaşlar yada aynı sorunu yaşayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim... Ekli dosyayı görüntüle 125986
Bir Linux distorsunu Live USB olarak çalıştırın (Orada sorun yoksa yazılımsal olabilir).

Son mesajlar