2K monitör mü 1080p mi?

Bu konuyu okuyanlar

Píløt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
sistemim ekran kartı rx5500xt işlemci corsair 16gb 3600mhz gerisi pekte önemli değil zaten
aşağıdaki monitör fiyatına göre iyi özellikte gibi geldi bana ama bu sisteme 2k monitör almalımıyım ılerde belki ekran kartı yükseltebilirim film izlemek için 2k oyunlarda 1k kullansam sorun olur mu monitör görüntüsü kötüleşir mi 27'' için 2k önerdikleri için böyle düşündüm yada 2000tlye alttaki aoc monitörümü almalıyım farklı tavsiyelere açığım

Píløt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
MSI 23.6" OPTIX MAG241CV Monitör, Curved, FHD, VA, 144HZ, 1MS, HDMI+DP: Amazon.com.tr bu da fena değil ama pivot değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

O ekran kartına 2K monitör gitmez. Bu ürüne bak derim. AOC'dan daha iyi. İleride ekran kartını yükseltirsen ikinci monitör olarak 2K monitör alabilirsin yanına.

ASUS TUF GAMING 23.6" VG24VQ 144Hz 1ms 2xHDMI DP Freesync Curved Gaming Monitör | ITOPYA
bu nasıl?

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
MSI 23.6" OPTIX MAG241CV Monitör, Curved, FHD, VA, 144HZ, 1MS, HDMI+DP: Amazon.com.tr bu da fena değil ama pivot değil

bu nasıl?
TN panel ben yönelmem kesinlikle IPS-VA panel varken. Önerdiğim Asus'u ben çok kişiye aldırdım. Bu yılın en çok satan monitörü de olabilir memnun olmayan kişi yok.

Píløt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
TN panel ben yönelmem kesinlikle IPS-VA panel varken. Önerdiğim Asus'u ben çok kişiye aldırdım. Bu yılın en çok satan monitörü de olabilir memnun olmayan kişi yok.
tn oldugunu gormedım tn alınmaz zaten ıps veya va alırım sadece

s
sizin önerdiğiniz ıps panel mi sitede va yazıyor çünkü

Píløt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
iki monitörün arasında kaldım şuan da sizce hangisini almalıyım + ları -leri nelerdir genelde karanlık ortamlarda kullanacağım

Píløt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
sadece pivot özelliği olmaması beni üzer onun dışında iyi bir monitöre benziyor siz kaç tlye aldınız
taksit ile aldık 1600tl ye falan geldi pivot özelliği çok ta gerekli olmayan bir şey bende mag271cqr kullanıyorum sağ sola dönmemesi daha iyi benim için sadece pivot yüzünden kaçırılmayacak bir monitör bence.

Píløt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
1080P oyunculuk kartı. 2K oyunculuk için değil. :)
ben zaten 1080p de oyun oynasam 2k da film vs izlesem 1080p de goruntu bozar mı diye sordum ekran kartım 2k oyun oynatmaz biliyorum

taksit ile aldık 1600tl ye falan geldi pivot özelliği çok ta gerekli olmayan bir şey bende mag271cqr kullanıyorum sağ sola dönmemesi daha iyi benim için sadece pivot yüzünden kaçırılmayacak bir monitör bence.
o monitöre ne oldu peki

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
nedenki ? fazla bilgim olmadığı için soruyorum ? :)

çünkü rx 5500xt extrene full hd grafik kartıdır.
rx 5600 xt de ancak entry level 2K kartıdır.

Uzun lafın kısası 5500xt ile 2K da istediğiniz fps leri alamazsınız

Píløt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
rx 5500xt ile 2k oynamayacağım sorduğum soru 2k yı sadece filmlerde kullansam oyunları 1 k oynasam geleceğe yonelık olsa nasıl olur du

O ekran kartına 2K monitör gitmez. Bu ürüne bak derim. AOC'dan daha iyi. İleride ekran kartını yükseltirsen ikinci monitör olarak 2K monitör alabilirsin yanına.

ASUS TUF GAMING 23.6" VG24VQ 144Hz 1ms 2xHDMI DP Freesync Curved Gaming Monitör | ITOPYA
Sizin tavsiyenizdeki monitörü aldım hayırlısı olsun

Son düzenleme: