İnternetim yavas modem tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

spartanasd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar herkese merhabalar, internetim çok asiri yavaş oyunu gectim video bile sor seyrediliyor. Modemim huawei hg630a bu ttnetin modemi. Aradim müşteri hizmetlerini ordan resetledi falan galiba ayni yavaş dedim. Modem değişmekle alakalı cümle kurdu. Tavsiye ettiğiniz modem var mi internetim fiber degil bu arada normal internet. Hizlandirici falan gordüm ne temin etmeliyim yardimlarinizi bekliyorum, max 300-400 civari olursa süper olur yoksa bütçe artirmaya giderim

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Keenetic extra dsl derim tek geçerim. Hat değerlerinizi paylaşırsanız modem ara yüzünden belkide hattınız ile ilgili sorun vardır bakalım ona.

spartanasd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle tavsiyeniz icin tesekkur ederim. Hat degerlerini paylasirim tabi ki ama nerden gorebilirim? Bu ip adresinden girip mi yoksa hiz testi gibi mi

spartanasd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Keenetic kesinlikle.
Keenetic extra dsl o zaman
Öncelikle tavsiyeniz icin tesekkur ederim. Hat degerlerini paylasirim tabi ki ama nerden gorebilirim? Bu ip adresinden girip mi yoksa hiz testi gibi mi

Keenetic extra dsl derim tek geçerim. Hat değerlerinizi paylaşırsanız modem ara yüzünden belkide hattınız ile ilgili sorun vardır bakalım ona.
Modem hattina nerden bakabilirim?? O zaman keenetic extra dsl modem alayim bu xiaomi nin wifi guclendiricisinden almam gerekiyo mu ise yarar mi??

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Keenetic extra dsl o zaman

Modem hattina nerden bakabilirim?? O zaman keenetic extra dsl modem alayim bu xiaomi nin wifi guclendiricisinden almam gerekiyo mu ise yarar mi??
İnternete şuanki modem markanızı yazıp hat değerleri öğrenme yazarsanız çıkar. Keenetic aldıktan sonra wifi güçlendiriciye gerek kalacağını düşünmüyorum.

spartanasd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternete şuanki modem markanızı yazıp hat değerleri öğrenme yazarsanız çıkar. Keenetic aldıktan sonra wifi güçlendiriciye gerek kalacağını düşünmüyorum.
Siteden baktim internetim 16mbit 100gb ultranet adsl miş. Modemim fiyati 500 tl civarinda biraz daha uygun fiyatli var mi bildiğiniz performansli?

Ekli dosyalar

• 7BCCAE98-85D4-4DD3-8DCB-454DC15F05BC.jpeg
    7BCCAE98-85D4-4DD3-8DCB-454DC15F05BC.jpeg
    125 KB · Görüntüleme: 106
Son düzenleme:

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Siteden baktim internetim 16mbit 100gb ultranet adsl miş. Modemim fiyati 500 tl civarinda biraz daha uygun fiyatli var mi bildiğiniz performansli?
SNR değerleri sınırda, yeni modem yerine iç tesisatınızı elden geçirmenizi tavsiye ederim, sorun çözülmezse ondan sonra yeni modem alırsınız