gta 5 social hesabı hakkında

Bu konuyu okuyanlar

yusufgfy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar. arkadaşım hediye olarak gta 5 verdi bende social clube kendi hesaplarımı yazdım adım herşeyim ona kayıtlı şimdi kendim gta 5 aldım ve social clubume giremiyorum çünkü farklı epic hesabı ile bağlanmış diyor social clubu kendime nasıl geçirebilirim acaba

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
arkadaşlar. arkadaşım hediye olarak gta 5 verdi bende social clube kendi hesaplarımı yazdım adım herşeyim ona kayıtlı şimdi kendim gta 5 aldım ve social clubume giremiyorum çünkü farklı epic hesabı ile bağlanmış diyor social clubu kendime nasıl geçirebilirim acaba
Geçiremezsin diye biliyorum.

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Önce arkadaşım hediye gta 5 verdi diyosun sonra şimdi kendim gta aldım diyosun. Kendi aldığın gta 5 nasıl başka bir hesapla bağlanmış oluyor? Sen nerden aldın oyunu?

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Geçmiş olsun yapabileceğin hiçbir şey yok. Çünkü bir oyun sadece bir hesaba bağlanır. Ve burada ana hesap epic hesabı. Sen istediğin kadar onun hesabından bile olsa social club hesabı aç, şifre değiş bir sonuç alamazsın hesabın kontrolü onda çünkü. Arkadaşının da sana hesabını vereceğini sanmıyorum. Ben vermem şahsen. Kaldı ki epicte hediye olayı da yok. Steam indirimlerini 80 lira civarına oyunu kendin alman çok daha sağlıklı olacaktır.

yusufgfy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
aynen bende öyle yaptım 60 tl kupon vardı cadılar bayramında inidirme girdi 24 tl ye aldım teşekkür ederim yanıtın için

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Madem aldın peki üstte yazdığın ne işti? Çocuğun hesabına mı çökmeye kalktın? Şifre değiştirmeler, hesabı nasıl üstüme alırımlar falan? Umalım da biz yanılmış olalım...

yusufgfy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Madem aldın peki üstte yazdığın ne işti? Çocuğun hesabına mı çökmeye kalktın? Şifre değiştirmeler, hesabı nasıl üstüme alırımlar falan
aslında onu kurtarmaya çalışıyordum social clubu kendi hesabıma geçirsem kendi ilerlemelerimi kurtarabilecektim ve o da yeni social club açarak 0 dan başlayacaktı çünkü social club benim gmailim şifrem benim gmailin şifresi nasıl anlamadın hala anlamış değilim üstede yazıyor

Son mesajlar