Sevmediğiniz bir üye var mı?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Recep Güngör

Asistan
Reaksiyon puanı
147
İstenmediğin ve sevilmediğin bi yerde durman sencede biraz saçma değilmi bizi boşver önce kendine ayıp ediyorsun
İstenip istenmemem, burada durup durmayacağıma etki etmiyor. Burası sanal bir ortam. Kimse birbirini sevmiyor. Kendime de ayıp ettiğimi düşünmüyorum.

Recep Güngör

Asistan
Reaksiyon puanı
147
Peki neden forumda bulunan hiç kimseyi sevmiyorsun ?
Forumu sevmiyorum ben. Herkes ayrı bir telden çalıyor. Bir bütünlük yok. Bütünlük olmadığından dolayı da forumun elle tutulacak, somut bir detayı, özelliği yok. Olsa da arka planda kalıyor. Ve insanlar Türkçeyi düzgün kullanmıyor.

Mikail_Ebrinç

Profesör
Reaksiyon puanı
2,700
Forumu sevmiyorum ben. Herkes ayrı bir telden çalıyor. Bir bütünlük yok. Bütünlük olmadığından dolayı da forumun elle tutulacak, somut bir detayı, özelliği yok. Olsa da arka planda kalıyor. Ve insanlar Türkçeyi düzgün kullanmıyor.
Adından belli

wpa_supplicant

Profesör
Reaksiyon puanı
6,544
Farkındamısın senden başka tartışma çıkaran yok

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,622
Herkesin forum anlayışı farklıdır neyse konuyu alakasız mesajlarımızla doldurmayı bırakalım iyi geceler :)

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Yönetim ekibinin de beni sevmediğini biliyordum zaten. Bir eksiklik hissetmiyorum. Fikrin benim için çok bir şey değiştirmedi. Teşekkürler.
Yönetici tagıyla değil de sıradan bir kullanıcı edasıyla yazmışım gibi oku :)
Yönetim ekibinin kimseye garezi yok :)

Ama hissedilmeyen bazı eksilikler bizi üzüyor.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Yönetim ekibinin de beni sevmediğini biliyordum zaten. Bir eksiklik hissetmiyorum. Fikrin benim için çok bir şey değiştirmedi. Teşekkürler.
Konuyla alakalı olarak inançsız olduğumu söylediğimde laf atmıştın :D Bu mu güzel tartışma? Çoğu mesajında forumu sevmediğini söylüyorsun ve hâlâ burada takılıyorsun. Sebebi ne?

Reaksiyon puanı
10,560
@umutçelik lan bu çocuk neden benim her açtığım konuya ilk cevap veriyo sinir oluyorum vallahi işin şakası ya umut sende olamsan valla bize cevap veren yok
"İlk yorum ilk yorum kalp ilkyorum kalp kalp gt gt ilk yorum"
mesajımı atıyorda sevmediğiniz üyeler konusuna etiketliyorsun ?

Mikail_Ebrinç

Profesör
Reaksiyon puanı
2,700
@umutçelik lan bu çocuk neden benim her açtığım konuya ilk cevap veriyo sinir oluyorum vallahi işin şakası ya umut sende olamsan valla bize cevap veren yok
Bende diyecektim de aklıma banada deseler filan geldi ondan demedim zaten kimse bunu okumuyor dimi okumayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...