Bilgisayar her açılışta mavi ekran

Bu konuyu okuyanlar

seftali80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Bilgisayarı her açtığımda mavi ekran geliyor yeniden başlıyor Bidaha açıldığında mavi ekran vermiyor ama bazen siyah ekranda kalıyor kapatıp açtığımda düzeliyor her açılmada mavi ekran alıyorum. Minidump hata dosyalarını yüklüyorum bakarmısınız sorunu ben nerede olduğunu anlayamadım.

Ekli dosyalar

• 33.txt
    1.8 KB · Görüntüleme: 184
  • 5455.txt
    1.8 KB · Görüntüleme: 175
  • 5.txt
    1.9 KB · Görüntüleme: 145
  • 21.txt
    1.8 KB · Görüntüleme: 158

Quantum99

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Bilgisayarı her açtığımda mavi ekran geliyor yeniden başlıyor Bidaha açıldığında mavi ekran vermiyor ama bazen siyah ekranda kalıyor kapatıp açtığımda düzeliyor her açılmada mavi ekran alıyorum. Minidump hata dosyalarını yüklüyorum bakarmısınız sorunu ben nerede olduğunu anlayamadım.
Çok şanslısın. Ram problemi olunca genelde hataya düşer pc. Ancak sende Windows ile alakalı bir sıkıntı var. İşlemci çekirdek okumza dizini hatası vermiş. Hatayı arattığım zaman Microsoftun kendine ait bir dosyası olduğunu gördüm. Yeniden temiz bir Windows kurmalısın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok şanslısın. Ram problemi olunca genelde hataya düşer pc. Ancak sende Windows ile alakalı bir sıkıntı var. İşlemci çekirdek okumza dizini hatası vermiş. Hatayı arattığım zaman Microsoftun kendine ait bir dosyası olduğunu gördüm. Yeniden temiz bir Windows kurmalısın.
Sana tavsiyem Windows Home veya Single Language olanı kur.

seftali80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Teşekkürler home ile bu kullandığım pro arasındaki fark nedir oyunda performans düşüklüğü Yaşarmiyim?

Sana tavsiyem Windows Home veya Single Language olanı kur.

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147
Format çözer kuvvetle muhtemel de illa atmak gerekli mi ? Ntoskrnel bulup deneyebilirsin microsoft answerden. Çokça çözüm yolu mevcut.

seftali80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Format çözer kuvvetle muhtemel de illa atmak gerekli mi ? Ntoskrnel bulup deneyebilirsin microsoft answerden. Çokça çözüm yolu mevcut.
Attım format şimdilik problem yok ilerleyen zamanlarda çıkarsa bilgi vericem

Kesinlikle yaşamazsın. Bende Home kullanıyorum daha yalın Pro ya göre. Pc ye yük yapmaz ayrıca.
Aynı hatayı bidaha almaya başladım aynı şekilde mavi ekran veriyor.

Bu hatalarla karşılaştım bu sefer de sorun sizce nerede. Nası çözebilirim her seferinde mavi ekran alıyorum bazen 2 kere ama sonra stabil çalışmaya devam ediyor oyunlarda problem yok sadece açılırken bazen 1 kez bazen de 2 3 kez veriyor mavi ekran home 64 bit kurulu şuan

Ekli dosyalar

• 52.txt
    1.8 KB · Görüntüleme: 121
  • 545.txt
    1.8 KB · Görüntüleme: 116
  • 2222.txt
    1.8 KB · Görüntüleme: 120
  • 5555.txt
    1.8 KB · Görüntüleme: 114
  • 2222222.txt
    1.8 KB · Görüntüleme: 129
Son düzenleme: