silecek motoru

Bu konuyu okuyanlar

0mer0zturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
abiler kardeşler selamun aleyküm. yeni üye oldum. ömer ben. herkese hayırlı haftasonları diliyorum.
şimdi benim sorum şu;

silecek motorundan çalışır gibi ses geliyodu, ancak silecekler hareket etmiyodu. şehirlerarası yolda olduğum için bir de yağmur bastırınca sileceklere ip bağlayıp arkadan çekerek yol aldım. şimdi silecekler, bağımsız şekilde boş gibi rahatlıklar elimle indirip kaldırıyorum. silecek motorundan yine çalışır gibi ses geliyor ve hala silecekler oynamıyor. konu hakkında bilgilerinizi rica ederim.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Yüksek ihtimalle motor içerisinde bir sorun mevcut, atlama yapmış olabilir. Söküp bakmanız gerekir, bilmiyorsanız bir elektrikçiye danışın.

0mer0zturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yüksek ihtimalle motor içerisinde bir sorun mevcut, atlama yapmış olabilir. Söküp bakmanız gerekir, bilmiyorsanız bir elektrikçiye danışın.
çıkma motor buldum bi tane alsam mı diye düşünüyorum. neyse bi elektirikçiye göstereyim. teşekkür ederim.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
çıkma motor buldum bi tane alsam mı diye düşünüyorum. neyse bi elektirikçiye göstereyim. teşekkür ederim.
İlk önce göstermenizde fayda var, belki ufak bir hareket ile çalışabilir. En azından paranızı boşa vermemmiş olursunuz, eğer sorun varsa çıkma olanı alacaksınız zaten sonuçta. :)

0mer0zturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

reis selamun aleyküm yine ben. motor dişli kırdığı için yeni çıkma motor aldım. kendim taktım. sorunsuz şekilde. ANCAK!!! silecek aşağı yukarı stabil şekilde çalışırken durduğunda camın ortasında duruyo buna çözüm bulamadım. yardım eder misiniz.

Reaksiyon puanı
7,999
Çıkma motor alacağınıza silecek takımı alsaydınız keşke. Çok pahalı değil ve uzun süre kullanırsınız. Motor aldınız , çalışmadı çalışsa bile kısa bir süre götürür sizi.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
reis selamun aleyküm yine ben. motor dişli kırdığı için yeni çıkma motor aldım. kendim taktım. sorunsuz şekilde. ANCAK!!! silecek aşağı yukarı stabil şekilde çalışırken durduğunda camın ortasında duruyo buna çözüm bulamadım. yardım eder misiniz.
Takarken açısını hesaplayarak takacaksınız bence, açı ayarı yaparsanız büyük ihtimal ile doğru olanı yapacaksınız.

0mer0zturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çıkma motor alacağınıza silecek takımı alsaydınız keşke. Çok pahalı değil ve uzun süre kullanırsınız. Motor aldınız , çalışmadı çalışsa bile kısa bir süre götürür sizi.
reis motorda sorun yok çok şükür. ama işte o sileceğin açısını ayarlayamıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Takarken açısını hesaplayarak takacaksınız bence, açı ayarı yaparsanız büyük ihtimal ile doğru olanı yapacaksınız.
reis saat 2 de başladım artık en son sıkıldım takıp bıraktığımda saat 5:30 du. o kadar uğralyım yani.

Motor olmadan o silecek takımı kendi kendine mi çalışcak?
valla doğru demişsin reis.

Reaksiyon puanı
7,999
Motor olmadan o silecek takımı kendi kendine mi çalışcak?
Motor çalışıyor diyor siz okuma yazma öğrenmeden mi geldiniz?

3 yıl otomotiv elektrikçisinde çalıştım yardımcı olayım dedim de yardıma falan ihtiyacınız yok en iyisini siz biliyorsunuz devam edin aynen öyle.

0mer0zturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Motor çalışıyor diyor siz okuma yazma öğrenmeden mi geldiniz?

3 yıl otomotiv elektrikçisinde çalıştım yardımcı olayım dedim de yardıma falan ihtiyacınız yok en iyisini siz biliyorsunuz devam edin aynen öyle.
reis yardım olur musun bana.