Samsung NOTE 10 Lite Parmak izi sorunu?

Bu konuyu okuyanlar

craxy27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar merhaba bu ayın 10unda media marktan aldığım samsung note 10 lite parmak izimi algılamıyor
parmak izimi sildim tekrardan yapmama rağmen ekranın üzerinde jelatin ve koruyu olmamasına rağmen koruyucu çıkardım parmak izini tekrardan yükledim aynı sorun devam etmektedir. acaba kullananlarda aynı sorunu yaşıyor mu yoksa telefonu servise mi götürmem gerek

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Arkadaşlar merhaba bu ayın 10unda media marktan aldığım samsung note 10 lite parmak izimi algılamıyor
parmak izimi sildim tekrardan yapmama rağmen ekranın üzerinde jelatin ve koruyu olmamasına rağmen koruyucu çıkardım parmak izini tekrardan yükledim aynı sorun devam etmektedir. acaba kullananlarda aynı sorunu yaşıyor mu yoksa telefonu servise mi götürmem gerek
Samsung teknik servise gitme vakti

LoKi*

Doçent
Reaksiyon puanı
486
Bence teknik servise götürmelisin ben de kullaniyorum bazen algilamiyor ama genelde algiliyor

craxy27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bence teknik servise götürmelisin ben de kullaniyorum bazen algilamiyor ama genelde algiliyor
Ekrana sert basınca algılıyor basmayınca algılamıyor ama şöyle bi sorunda car türktelekom mobil uygulamasına parmak izi ile giriş yaptığım için onu hemen algılıyor

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,107
Ekrana sert basınca algılıyor basmayınca algılamıyor ama şöyle bi sorunda car türktelekom mobil uygulamasına parmak izi ile giriş yaptığım için onu hemen algılıyor
Format atmayı deneyebilirisin. Sorun yazılımsal olabilir.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Önce bir hard reset atın eğer düzelmezse o zaman servis. Ama öncesinde şu yönetimi bir uygulayın: dokunma hassasiyeti ayarını açıp parmak izlerini sıfırlayın ardından parmağınızı bir kez elde tutar şeklinde (parmağın tepesini) kaydedin ve bir kez de masada tutar şekilde (parmağın içini) kaydedin.

LoKi*

Doçent
Reaksiyon puanı
486
Evet onu hemen algılıyor

Son mesajlar